محصولات پزشکی Ariana

نگهدارنده ویلچری بیمار آریانا نگهدارنده ویلچری بیمار آریانا

  نگهدارنده ویلچری بیمار آریانا

  قیمت 460٬000 ‎تومان

  نگهدارنده ویلچری بیمار آریانا

  برای حفظ ایمنی بیمارانی که از ویلچر استفاده می کنند در برابر ناپایداری های حرکتی بیمار و یا سر خوردن وی از ویلچر به دلایل وجود مشکلات فیزیکی و روانی از نگه دارنده های ویلچری استفاده می کنند. این نگه دارنده ها با دارا بودن کمربند های قوی بیمار را از جلو و عقب ثابت نگه می دارند. این محصول در نقاطی که فشار بیشتری به بدن وارد می شود دارای پد هایی است که از وارد آمدن فشار زیاد بر بیمار جلوگیری می کنند.

  بالشتک پوزیشنینگ سیلندری آریانا بالشتک پوزیشنینگ سیلندری آریانا

   بالشتک پوزیشنینگ سیلندری آریانامد

   قیمت 620٬000 ‎تومان

   بالشتک پوزیشنینگ سیلندری آریانا

   بالشتک های پوزیشنینگ مناسب برای زیر گردن و زیر زانو می باشند .در وضعیت های گوناگون از این بالشتک ها می توان استفاده کرد. مثلا وقتی بیمار در حالت نیمه نشسته قرار دارد (بالاتنه زاویه 30 الی 40 درجه دارد.) با قرار دادن بالشتک سیلندری در قسمت پایینی زانو، بخش انتهایی زانو مورد حفاظت قرار می گیرد و فشار بر روی آن را کاهش می دهد. این بالشتک ها با  دارا بودن یک رویه اسپیسر باعث ایجاد گردش هوا و کاهش تعریق می شوند و رویه PU آن قابل شست و شو بوده و ضد قارچ و باکتری می باشد.

   بالشتک پوزیشنینگ آریانا بالشتک پوزیشنینگ آریانا

    بالشتک پوزیشنینگ آریانامد

    قیمت 560٬000 ‎تومان

    بالشتک پوزیشنینگ آریانا

    از بالشتک های پوزیشنینگ برای کاهش فشار بر بدن و ایجاد تناسب و هماهنگی حداکثری در بدن بیمار استفاده می شود. این بالشتک ها به منظور کاهش فشار بر قوزک پا، نواحی بیرونی زانو و پاشنه پا کاربرد دارند و هم چنین برای استفاده در زیر سر نیز مناسب می باشند.بالشتک های پوزیشنینگ برای افرادی که در مفاصل خود درد دارند یا از مشکلات ارگونومی(نحوه مناسب قرار گیری جوارح) رنج می برند مناسب هستند. این بالشتک ها با  دارا بودن خاصیت گردش هوا در لایه های خود موجب کاهش تعریق بیمار می شوند و هم چنین دارای یک لایه قابل شست و شو هستند.

    بالشتک پوزیشنینگ لترال آریانا بالشتک پوزیشنینگ لترال آریانا

     بالشتک پوزیشنینگ لترال آریانامد

     قیمت 1٬855٬000 ‎تومان

     بالشتک پوزیشنینگ لترال آریانا

     بالشتک های پوزیشنینگ لترال جهت مراقبت های ویژه کاربرد دارند. این بالشتک ها برای حالت دادن به بدن بیمار در بخش های ویژه، برای استفاده خانم های باردار در منزل و همچنین افرادی که از دردهای مفاصل رنج می برند کاربرد دارند.
     بالشتک پشت صندلی مموری فوم آریانا

      بالشتک پشت صندلی مموری فوم آریانامد

      قیمت 510٬000 ‎تومان

      بالشتک پشت صندلی مموری فوم آریانا

      بالشت های پشت صندلی آریانا به افرادی که مدت زیادی بروی صندلی می نشینند کمک می‌کند تا ستون فقرات آن ها در یک راستا قرار بگیرد و مانع از خمیدگی آن می‌شود. بالشت های طبی پشت کمری آریانا فشار را در نقطه تماس پخش کرده و به بهبود جریان خون در بدن کمک می‌کنند. 

      بالشتک پوزیشنینگ دور گردنی آریانا

       بالشتک پوزیشنینگ دور گردنی آریانامد

       قیمت 745٬000 ‎تومان

       بالشتک پوزیشنینگ دور گردنی آریانا

       بالشتک های پوزیشنینگ دورگردنی برای قرار دادن وضعیت گردن در حالت مناسب و استاندارد کاربرد دارند. این بالشتک ها جهت تسکین درد و پیشگیری از آسیب های احتمالی در گردن مناسب هستند.

       تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر اطفال مدل ARIA-Ped

        تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر اطفال...

        قیمت 5٬500٬000 ‎تومان

        تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر اطفال آریانا مدل ARIA-Ped

        این تشک مناسب برای استفاده در بخش های PICU،بخش های های مراقبت از اطفال و استفاده خانگی برای اطفال جهت جلوگیری از ایجاد زخم بر روی پوست و بدن آن ها می باشد.تشک ضد زخم بستر ARIA-Ped با دارا بودن تشک فومی حافظه دار یا هوشمند به خوبی قالب بدن را می گیرد و فشار بدن را به تمام نقاط تشک پخش کرده و باعث می شود که فشار بدن خنثی شود و به این ترتیب مانع از رسیدن آسیب به پوست و زخم شدن آن می شود. این فوم ها خواب راحتی را برای بیمار به ارمغان می آورد و از غلت زدن های فرد قبل از خواب جلوگیری می کند.این تشک با استفاده از پارچه های سه بعدی به بهبود گردش هوا و کاهش رطوبت بستر و بوی نامطبوع بیمار کمک می کند.
        تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر آریانا مدل ARIA-PRO

         تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر آریانا مدل...

         قیمت 7٬400٬000 ‎تومان

         تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر آریانا مدل ARIA-PRO

         تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر آریانا مدل aria-pro برای بیماران با ریسک بالا و ریسک پایین قابل استفاده است. این تشک با استفاده از پارچه های سه بعدی به بهبود گردش هوا و کاهش رطوبت بستر کمک می کند.فوم هوشمند یا حافظه دار بدن را قالب داده و تا چند ثانیه قبل از قطع فشار قالب بدن را به خود می گبرد به همین دلیل فشار وارده بر بدن در تمام سطح تشک پخش می شود و فشار بدن را خنثی می کند و مانع از ایجاد زخم در بدن بیمار می شود.
         تشک برانکاردی HR ضخامت 10 سانتی متر و چگالی 50

          تشک برانکاردی آریانا مدل HR ضخامت 10 سانتی...

          قیمت 2٬300٬000 ‎تومان

          تشک برانکاردی آریانا مدل HR ضخامت 10 سانتی متر و چگالی 50

          تشک فومی بستری آریانا HR مدل ARST-10 برای بیماران با ریسک پایین قابل استفاده است. این تشک با دارا بودن رویه بیمارستانی PU باعث کاهش آسیب های وارده به بدن و مانع از زخم شدن پوست می شود. فوم این تشک چگالی و انعطاف بالایی دارد که موجب می شود قالب بدن را به خوبی بگیرد و فشار بدن را به طور یکنواخت در سطح تشک پخش کرده و مانع از آسیب رسیدن به بدن می شود. این تشک بهترین انطباق را با بدن بیمار دارد.
          بالشت مموری فوم آریانا بالشت مموری فوم آریانا

           بالش مموری فوم آریانا

           بالش مموری فوم آریانا

           بالش مموری فوم آریانا برای در یک راستا قرار گرفتن سر و گردن و ستون فقرات مناسب می‌باشند. این بالشت ها از ایجاد درد در ناحیه گردن، آرتروز، گرفتگی عضلات و ... جلوگیری می‌کنند. بالش های طبی مموری فوم آریانا مناسب برای افراد قد بلند و دارای شانه پهن است.

           تشک فومی بستری HR آریانا مدل ARIA ضخامت 10 سانتی متر

            تشک فومی بستری HR آریانا مدل ARIA ضخامت 10...

            تشک فومی بستری HR آریانا مدل ARIA ضخامت 10 سانتی متر

            تشک فومی بستری HR مدل ARIA برای بیماران با ریسک پایین قابل استفاده است. این تشک با دارا بودن رویه بیمارستانی PU باعث کاهش آسیب های وارده به بدن و مانع از زخم شدن پوست می شود.فوم این تشک چگالی و انعطاف بالایی دارد که موجب می شود قالب بدن را به خوبی بگیرد و فشار بدن را به طور یکنواخت در سطح تشک پخش کرده و مانع از آسیب رسیدن به بدن می شود.

            تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر آریانا مدل ARIA-3

             تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر آریانا مدل...

             تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر آریانا مدل ARIA-3

             تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر aria-3 با دارا بودن تشک فومی حافظه دار یا هوشمند به خوبی قالب بدن را می گیرد و فشار بدن را به تمام نقاط تشک پخش کرده و باعث می شود که فشار بدن خنثی شود و مانع از رسیدن آسیب به پوست و زخم شدن آن می شود. این فوم ها خواب راحتی را برای بیمار به ارمغان می آورد و از غلت زدن های فرد قبل از خواب جلوگیری می کند.این تشک با استفاده از پارچه های سه بعدی به بهبود گردش هوا و کاهش رطوبت بستر کمک می کند.
             بالش ویلچری arianamed بالش ویلچری arianamed

              بالش ویلچری arianamed

              بالش ویلچری arianamed

               بالش های ویلپچری به عنوان زیر نشیمنی فرد بیمار هنگامی که بر روی ویلچر قرار دارد استفاده می شوند. بالش های ویلچری آریانا در دو ضخامت 4 سانتی متر برای زخم بستر سطح یک (ریسک پایین) و ضخامت هشت سانتی متر برای زخم بستر سطح 3(ریسک بالا) تعبیه شده اند. این بالش ها فشار فرد را به طور یکنواخت در سطح بالش پخش کرده و مانع از فشار آمدن به ستون فقرات فرد بیمار می شوند و همچنین به دلیل دارا بودن قابلیت تهویه از تعریق بیش از حد فرد می کاهند.