تجهیزات پزشکی Besmed

معرفی و نمایندگی تجهیزات پزشکی Besmed

شرکت Besmed متخصص در طراحی و ساخت لوازم پزشکی در زمینه ی مراقبت های تنفسی، مراقبت های بحرانی، مراقبت های بیهوشی و مراقبت در منزل می باشد. این شرکت حدود دو دهه است که متعهد به ساخت و تولید دستگاه های پزشکی برای سلامت بیماران، که ما را با استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری و مواد سازگار با محیط زیست در حفظ سلامت جسم و جان یاری می دهد. لازم به ذکر است که این شرکت با گواهی های نظیر با ISO 13485 ، FDA ، GMP معتبر شده. طب تولید به عنوان نمایندگی فروش محصولات و تجهیزات پزشکی besmed امکان خرید آنلاین محصولات این شرکت را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

اسپیرومتر تشویقی حجمی بسمد 5000ml

  اسپیرومتر تشویقی حجمی بسمد 5000ml

  قیمت 300٬000 ‎تومان

  اسپیرومتر تشویقی حجمی 5000ml Besmed

  • دارای نشانگر حجم، برای تمرینات کامل تنفسی
  • دارای نشانگر حجم خوانا، دو طرفه و تمیز
  • دارای نشانگر دم، برای تشویق بیمار به حفظ نرخ تنفسی مناسب
  ماسک کمک تنفسی بسمد مدل BestSleep ماسک کمک تنفسی بسمد مدل BestSleep

   ماسک کمک تنفسی Besmed مدل BestSleep

   ماسک کمک تنفسی Besmed مدل BestSleep

   ماسک کمک تنفسی besmed مدل bestsleep در دو مدل ماسک صورتی و ماسک بینی، برای دستگاه های CPAP موجود است. ماسک های بینی در سایز مدیوم متناسب با اکثر صورت ها طراحی شده است که به تنفس راحت تر کمک می کند . به  راحتی با ویژگی های صورت کاربر منطبق می شود.

   پد سینوزیت بسمد مدل BE200 پد سینوزیت بسمد مدل BE200

    پد سینوزیت بسمد مدل BE200

    پد سینوزیت بسمد مدل BE200

    • تسکین درد سینوزیت با استفاده از گرما
    • دارای شدت قابل تنظیم
    • دارای کنترل باسیم
    • رویه قابل شستشو
    آمبوبگ سیلیکونی زنیت مد آمبوبگ سیلیکونی زنیت مد

     آمبوبگ بزرگسال جعبه سیلیکونی بسمد

     آمبوبگ سیلیکونی besmed

     آمبوبگ (Ambu bag) یک مخزن هوایی است که برای ایجاد فشار مثبت ریوی در شرایط پنوموتوراکس و یا در تنفس مصنوعی هنگام CPR از آن استفاده می‌شود. سوپاپ اطمینان آمبوبگ به طور خودکار زمانی که فشار هوا با توجه به رده سنی بیمار(بزرگسال، نوزاد و اطفال) افزایش می بابد عمل نموده و هوا را به محیط بیرون منتقل می‌نماید تا مانع از آسیب دیدگی ریه بیمار شود. آمبوبگ سیلیکونی بسیار نرم و قابل برگشت به حالت اولیه را دارا می‌باشد و هم‌چنین دارای قابلیت اتوکلاو تا دمای 121 می‌باشد. هم‌چنین این آمبوبگ دارای ظاهر شفاف جهت ایمنی بیشتر می باشد.

     آمبوبگ PVC زنیت مد آمبوبگ PVC زنیت مد

      آمبوبگ PVC بزرگسال بسمد

      قیمت 180٬000 ‎تومان

      آمبوبگ پی وی سی besmed

      آمبوبگ (Ambu bag) یک مخزن هوایی است که برای ایجاد فشار مثبت ریوی در شرایط پنوموتوراکس و یا در تنفس مصنوعی هنگام CPR از آن استفاده می‌شود. سوپاپ اطمینان آمبوبگ کمک می کند تا به طور خودکار زمانی که فشار هوا با توجه به رده سنی بیمار(بزرگسال، نوزاد و اطفال) افزایش می بابد عمل نموده و هوا را به محیط بیرون منتقل نماید تا مانع از آسیب دیدگی ریه بیمار شود.  آمبوبگ PVC دارای یک مخزن از جنس پی وی سی است که به راحتی با فشار دادن مانند کیسه ی هوا عمل می کند. این آمبوبگ قابل شستشو از مواد نرم و قابل برگشت به حالت اولیه ساخته شده است و دارای شیر اطمینان به منظور ایمنی بیشتر در مقابل فشار ناگهانی هوا می باشد. هم‌چنین دارای ظاهر شفاف جهت ایمنی بیشتر می باشد.

      آمبوبگ سیلیکونی آمبوبگ سیلیکونی

       آمبوبگ سیلیکونی PVC

       آمبوبگ سیلیکونی

       آمبوبگ (Ambu bag) یک مخزن هوایی است که برای ایجاد فشار مثبت ریوی در شرایط پنوموتوراکس و یا در تنفس مصنوعی هنگام CPR از آن استفاده می‌شود. سوپاپ اطمینان آمبوبگ کمک می کند تا به طور خودکار زمانی که فشار هوا با توجه به رده سنی بیمار(بزرگسال، نوزاد و اطفال) افزایش می بابد عمل نموده و هوا را به محیط بیرون منتقل نماید تا مانع از آسیب دیدگی ریه بیمار شود.  آمبوبگ های سیلیکونی از مواد سیلیکونی و قابل بازگشت به حالت اولیه ساخته می‌شوند و قابلیت اتوکلاو را تا دمای ۱۲۱ درجه سانتی گراد را دارا می باشند. (به جز در بگ ذخیره)