فروش عمده تجهیزات پزشکی در طب تولید

طب تولید به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی و درمانی با سابقه حضور 15 ساله خود در این صنف در اقدام جدید خود برای رفاه حال همکاران تجهیزات پزشکی اقدام به راه‌اندازی پخش عمده تجهیزات پزشکی و درمانی خود نموده است. در این بخش از طب تولید فروش عمده تجهیزات پزشکی و درمانی به سه بخش تقسیم میشود.

 

فروش عمده تجهیزات پزشکی

 

پخش و فروش عمده تجهیزات تخصصی پزشکی

در این بخش از طب تولید همکاران ما با تخصص و تجربه ای که در امر فروش عمده تجهیزات تخصصی پزشکی دارند، به شما کمک خواهند که تا از میان بهترین و معتبرترین تجهیزات تخصصی پزشکی به شما بهترین قیمت را از میان برترین تولید کننده گان و وارد کننده گان این تجهیزات پیشنهاد دهند. به شما اطمینان خواهیم داد که اگر شما قصد تجهیز بیمارستان ، درمانگاه و یا مطب را داشته باشید بهترین تجهیزات تخصصی پزشکی را برای شما فراهم خواهیم کرد.

 

پخش و فروش عمده تجهیزات پزشکی خانگی

اگر شما در هرجای ایران در کار فروش تجهیزات پزشکی خانگی هستید و یا از همکاران داروخانه ما هستید، طب تولید با داشتن عاملیت فروش برترین تجهیزات پزشکی خانگی این مهم را برای شما فراهم خواهد کرد تا از میان بهترین تجهیزات پزشکی خانگی بهترین قیمت را برای خرید عمده تجهیزات پزشکی خانگی فراهم خواهد کرد. همکاران ما در این بخش تماما دارای اطلاعات کافی و تخصصی در این باره بوده و به شما به عنوان مشاور یاری خواهند رساند.

 

پخش و فروش عمده لوازم مصرفی پزشکی

یکی از پرمصرف ترین و پر تقاضا ترین کالاهای پزشکی، لوازم مصرفی پزشکی محسوب می شود. ما به همکاری چندین کارگاه تولیدی لوازم مصرفی از قبیل گان جراحی ، لباس بیمار، روتختی یکبار مصرف و... در امر البسه یکبارمصرف بیمارستانی از پیشگامان توزیع این عرصه محسوب می شود، که همین امر در ارائه و فروش لباس های بیمارستانی برای شما همکاران گرامی بهترین قیمت را فراهم خواهد کرد زیرا این دسته از لوازم مصرفی پزشکی مستقیما تولیدات کارگاه های تولیدی بوده و بدون واسطه به دست شما خواهد رسید. دیگر دسته بندی های لوازم مصرفی پزشکی مانند: سرنگ ، آنژویکت ، سوند ، سوزن ، و....... طب تولید با دارا بودن نمایندگی پخش بهترین و معتبرترین تولید کننده های لوازم مصرفی بیمارستانی و پزشکی این نوید را به شما می دهد که بهترین قیمت این اقلام مصرفی بیمارستانی را از ما دریافت خواهید کرد.

 

همکاران گرامی برای دریافت نمایندگی فروش و یا خرید عمده تجهیزات پزشکی می توانند همه روزه با راه های ارتباطی شرکت تماس حاصل نموده و درخواست خود را به همکاران ما در بخش فروش عمده تجهیزات پزشکی ارائه نمایند. تلاش ما ارائه اجناس با کیفیت با بهترین قیمت منصفانه به شما عزیزان خواهد بود.

 

راه های ارتباطی :

تلفن ویژه : 02191303236

واتساپ ، تلگرام : 09035314939

ایمیل : sell@tebtolid.com