شرایط و ظوبط استفاده

شرایط خرید کالا

تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی طب تولید توسط تامیین کنندگان مختلف عرضه شده و هیچ یک از محصولات به صورت مستقیم توسط طب تولید ساخته و یا تهیه نشده است ، از این رو کیفیت عملکرد کالا ها دقیقا مشابه توضیحاتی است که درباره آن محصول نوشته شده است و هیچ تضمین خاصی از عملکرد فرای انتظار از محصول و یا طول عمر دوام کالا از طریق طب تولید نخواهد بود.در ضمن کالا های که دارای گارانتی میباشند ارائه خدمات گارانتی از طریق شرکت گارانتی کننده خواهد بود و طب تولید در فرآیند ارائه گارانتی و خدمات به هیچ وجه دخیل نخواهد بود.

نکته : تجهیزات تخصصی پزشکی برای مصرف خانگی نمی باشد و صرفا جهت استفاده مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد.

تجهیزات بیمارستانی و درمانی خاص به صورت فروش B2B بوده و فقط به بیمارستان ها و مراکز درمانی مجاز عرضه میشود.

شرایط پرداخت

برای رفاه حال تمامی کاربران گرامی پرداخت از طریق تمامی کارت های بانکی توسط درگاه بانکی متصل به فروشگاه اینترنتی طب تولید فراهم شده است که شما کاربران گرامی با داشتن اطلاعات کارت بانکی خود میتوانید مبلغ کالای خریداری شده را در امنیت کامل دیتا پرداخت نماید. اگر چنانچه برای پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین دچار مشکل هستید ، می توانید هزینه کالا را در هنگام دریافت کالا به مامور ارسال طب تولید پرداخت نمایید ( مخصوص شهر تهران) در غیر اینصورت می توانید مبلغ کالا را از طریق واریز به حساب های اعلام شده در زیر انجام داده و اطلاعات پرداخت خود را برای ما ارسال نمایید.

شماره کارت جهت واریز کارت به کارت : 1939 - 1331 - 9981 - 6037 بانک ملی به نام خانوم مائده فاضلی مقدم

شماره حساب جهت واریز به حساب : 0357614349002 بانک ملی به نام خانوم مائده فاضلی مقدم

شماره شبا جهت واریز : IR60170000000357614349002 بانک ملی به نام خانوم مائده فاضلی مقدم

چنانچه بعد از خرید محصول قصد عودت محصول خریداری شده را طبق شرایط یاد شده در بخش ارسال کالا را داشته باشید ، مبلغ واریزی شما پس از دریافت کالای عودت داده شده از طریق طب تولید و چک کردن سلامت محصول طبق موارد یاد شده در بخش ارسال کالا ظرف مدت 72 ساعت کاری به حساب واریز کننده عودت داده خواهد شد.

امنیت اطلاعات کاربران

طب تولید به شما تعهد میدهد که اطلاعات عضویت شما از قبیل : شماره تلفن همراه - ایمیل آدرس - تلفن منزل و یا محل کار - آدرس منزل و یا محل کار خریدار را در دسته اطلاعات محرمانه خود تلقی کرده و به هیچ عنوان برای مقاصد تجاری و غیر تجاری در اختیار فرد و یا شرکت ثالث قرار نخواهد داد. از نظر امنیت سایبری نیز اطلاعت عضویت شما بر روی بهترین و امن ترین سرورهای موجود در کشور همراه با آخرین موارد امنیتی موجود و در دسترس بر روی سرور های ما نگه داری خواهد شد.

با تشکر از حمایت های بی دریغ شما ( فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و درمانی طب تولید )