رویه ارسال کالا در طب تولید

طب تولید برای رفاه حال کاربران گرامی سرویس ارسال خود را با باز طراحی و بهینه‌سازی که در ابتدای سال 99 انجام داده است ، امکان ارسال سفارشات در همان روز ثبت برای شهر تهران و تحویل به پست برای شهرستان فراهم کرده است. سفارش‌های شهرستان نیز در روزهای تعطیل آماده‌سازی شده و در اولین ساعات شروع به کار پست در روز بعد تحویل اداره پست خواهد گردید. در ضمن به خاطر داشته باشید که تمامی سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12 ظهر در تهران ثبت گردد همان روز تحویل مشتریان عزیز خواهد شد.

 

 

روش ارسال در فروشگاه اینترنتی طب تولید به 3 روش میباشد.

1 - ارسال از طریق پیک طب تولید ( مخصوص تهران )

2 - ارسال از طریق پست پیشتاز

3 - ارسال از طریق باربری

نکته : اجسام حجیم که ابعاد آنها از 50 در 50 سانتیمتر بزرگتر باشد با باربری ارسال خواهد شد و هزینه حمل داخل شهری تا باربری توسط طب تولید پرداخت خواهد شد و هزینه بین شهری به عهده مشتری خواهد بود. 

در تمامی روش های یاد شده ضمانت سالم رسیدن محصول به دست مشتری با طب تولید و تامین کنندگان طب تولید میباشد.

اگر به دلایل قابل استناد مشتری بعد از دریافت کالا قصد بازگرداندن محصول را طبق شرایط گفته شده داشته باشد هزینه استرداد کالا به عهده مشتری خواهد بود.

چنانچه به هر دلیل مشتری قصد بازگرداندن محصول را داشته باشد ، محصول باید بدون باز شدگی جعبه و به صورت کاملا سالم به طوری که هیچ تغییری در ظاهر کالا به وجود نیامده باشد این عمل انجام شود در غیر اینصورت طب تولید هیچ گونه مسئولیتی نسبت به موارد غیر یاد شده نخواهد داشت.

تمامی تلاش ما و همکاران ما جلب رضایت تمامی کاربران گرامی در پروسه ارسال و تحویل کالا میباشد ، اگر به هر دلیل مشتریان عزیز موردی را مشاهده کردن که قابلیت اصلاح و بهبود دارد را با در میان گذاشتن آن با ما ، برای سرویس دهی بهتر آن را با ما از طریق راه های ارتباطی زیر مطرح نمایید.

راه های ارتباطی برای مطرح کردن هر گونه نقد و نظر شما مشتریان عزیز:

ارسال ایمیل به آدرس : Customer@tebtolid.com

شماره تلفن : 91303236 - 021 واحد ارتباط با مشتریان

به امید یک دنیا رضایت از خدمات ارائه شده از طریق طب تولید