رویه ارسال کالا در طب تولید

طب تولید برای رفاه حال کاربران گرامی سرویس ارسال خود را با باز طراحی و بهینه‌سازی که در ابتدای سال 99 انجام داده است ، امکان ارسال سفارش‌ها را در تمامی روزهای هفته برای شما عزیزان فراهم کرده است. ازین پس روز های جمعه و تعطیلات رسمی نیز سرویس پیک طب تولید به تمام مشتریان تهران خدمات ارائه خواهد کرد. سفارش‌های شهرستان نیز در روزهای تعطیل آماده‌سازی شده و در اولین ساعات شروع به کار پست در روز بعد تحویل اداره پست خواهد گردید. در ضمن به خاطر داشته باشید که تمامی سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12 ظهر در تهران ثبت گردد همان روز تحویل مشتریان عزیز خواهد شد.

 

**خرید بالای 500 هزارتومان ارسال رایگان است**

 

روش ارسال در فروشگاه اینترنتی طب تولید به 3 روش میباشد.

1 - ارسال از طریق پیک طب تولید ( مخصوص تهران )

2 - ارسال از طریق پست پیشتاز

3 - ارسال از طریق باربری

در تمامی روش های یاد شده ضمانت سالم رسیدن محصول به دست مشتری با طب تولید و تامیین کنندگان طب تولید میباشد.

اگر به دلایل قابل استناد مشتری بعد از دریافت کالا قصد بازگرداندن محصول را طبق شرایط گفته شده داشته باشد هزینه استرداد کالا به عهده مشتری خواهد بود.

چنانچه به هر دلیل مشتری قصد بازگرداندن محصول را داشته باشد ، محصول باید بدون باز شدگی جعبه و به صورت کاملا سالم به طوری که هیچ تغییری در ظاهر کالا به وجود نیامده باشد این عمل انجام شود در غیر اینصورت طب تولید هیچ گونه مسئولیتی نسبت به موارد غیر یاد شده نخواهد داشت.

تمامی تلاش ما و همکاران ما جلب رضایت تمامی کاربران گرامی در پروسه ارسال و تحویل کالا میباشد ، اگر به هر دلیل مشتریان عزیز موردی را مشاهده کردن که قابلیت اصلاح و بهبود دارد را با در میان گذاشتن آن با ما ، برای سرویس دهی بهتر آن را با ما از طریق راه های ارتباطی زیر مظرح نمایید.

راه های ارتباطی برای مطرح کردن هر گونه نقد و نظر شما مشتریان عزیز :

ارسال ایمیل به آدرس : Customer@tebtolid.com

شماره تلفن : 91303236 - 021 واحد ارتباط با مشتریان

به امید یک دنیا رضایت از خدمات ارائه شده از طریق طب تولید