جستجوی پیشرفته

دسته بندی ها

دوباره سازی گروه

نام برند

انتخاب مدل

قیمت

0 ‎تومان - 11٬502٬000 ‎تومان

سی پپ

مشخصات، قیمت و خرید سی پپ - cpap

به دستگاهی که برای رفع غیر دارویی اختلالات و آپنه تنفسی، همچنین افزایش کیفیت خواب مورد استفاده قرار می گیرند، سی پپ نام دارد.عموما افرادی که به آپنه و تنگی نفس مبتلا هستند، در حین خواب به کرات دچار وقفه تنفسی میشوند. این عارضه علاوه بر افزایش ریسک سکته، به شدت آزار دهنده می باشد، لذا استفاده از آن برای چنین اشخاصی کارآمد خواهد بود.این دستگاه از سه بخش جانبی تشکیل شده است که هوای فشرده را تحت برنامه ای خاص به راه های تنفسی بیمار انتقال میدهد. قیمت سی پپ بنا بر کیفیت ساخت آن متغییر می باشد و شما می توانید به راحتی از طریق طب تولید، اقدام به خریدی مطمئن و تضمینی نمایید.

دستگاه CPAP تمام اتوماتیک فیشر اند پایکل مدل ICON+Auto دستگاه CPAP تمام اتوماتیک فیشر اند پایکل مدل ICON+Auto

  دستگاه CPAP تمام اتوماتیک فیشر اند پایکل...

  دستگاه CPAP تمام اتوماتیک fisher&paykel مدل ICON+Auto

  دستگاه CPAP تمام اتوماتیک fisher&paykel مدل ICON+Auto دارای فناوری اختصاصی تنظیم رطوبت و گرمای لوله هوا(Thermosmart)، دارای فناوری اختصاصی تشخیص و تنظیم فشارهوا برای راحتی حداکثری کاربر حین خواب (Sens Awake)

  دستگاه CPAP اتوماتیک اپکس iCH Auto دستگاه CPAP اتوماتیک اپکس iCH Auto

   دستگاه CPAP اتوماتیک اپکس مدل iCH Auto

   دستگاه CPAP اتوماتیک Apex مدل iCH Auto

   دستگاه CPAP اتوماتیک Apex مدل iCH Auto دارای امکان تخلیه فشار دستی (PVA relief function)، دارای کارت حافظه SD و پورت USB برای سهولت انتقال و تبادل اطلاعات، عملکرد کاملا بدون صدا، دارای رطوبت ساز سر خود، دارای قابلیت تنظیم فشار هوای اتوماتیک، دارای امکان گزارشگیری از عملکرد و بهره وری (Efficacy Reporting)

   دستگاه CPAP واینمن مدل Prisma دستگاه CPAP واینمن مدل Prisma

    دستگاه CPAP واینمن مدل Prisma

    دستگاه CPAP واینمن مدل Prisma

    دستگاه CPAP واینمن مدل Prisma دارای صفحه ی نمایش خوانا و درشت، دستور کار آسان، دمنده ی هوای قدرتمند و طول عمر بالا میباشد. علاوه بر اینکه صدای این وسیله بسیار کم است، فشار ثابت باعث میشود که درمان برای بیمار یک تجربه ی آرام باشد. صفحه ی لمسی، طراحی ساده، تنظیم آسان و دقت بالا از ویژگی های دیگر این محصول است.
    دستگاه CPAP فیلیپس مدل REMstar Auto دستگاه CPAP فیلیپس مدل REMstar Auto

     دستگاه CPAP فیلیپس مدل REMSTAR Auto

     دستگاه CPAP فیلیپس مدل REMSTAR Auto

     دستگاه CPAP فیلیپس مدل remstar Auto دارای مرطوب کننده قابل جدا شدن و اتصال آسان، دارای فناوری Dry Box برای جلوگیری از هرگونه نشتی آب به داخل دستگاه، ذخیره، محاسبه و قابلیت بازخوانی اطلاعات مانند میانگین، طول کل ساعات درمان، طول ساعات دمش.

     دستگاه CPAP تمام اتوماتیک رزمد Airsense10 دستگاه CPAP تمام اتوماتیک رزمد Airsense10

      دستگاه CPAP تمام اتوماتیک رزمد مدل Airsense10

      دستگاه CPAP تمام اتوماتیک ResMed مدل Airsense10

      دستگاه CPAP تمام اتوماتیک ResMed مدل Airsense10 دارای گرمکن لوله سرخود (ClimateLineAir)،با توجه به سطح خواب و نوع آپنه شیب فشار هوا را خودکار تنظیم می کند، چراغ صفحه LCD به صورت خودکار خاموش و روشن می شود و باعث بیدارشدن همراه کاربر خواهد شد.