طب تولید، کنار شما از میزبانی تا فروش

چرا طب‌تولید؟

کاهش هزینه‌های جانبی فروش تا کمترین مقدار

فروش کالای شما در سراسر ایران

فروش محصولات شما در هر ساعت از شبانه روز

تحویل سفارش‌ها به مشتریان توسط طب‌تولید

فرآیند فروش در طب‌تولید

1

ثبت نام در پنل فروشندگان طب‌تولید

2

یادگیری نحوه استفاده از پنل و شروع به کار

3

درج اطلاعات و قیمت گذاری کالا در پنل فروشندگان

4

آغاز فروش کالا در فروشگاه اینترنتی طب‌تولید

سوالات متداول

چه کسانی میتوانند در مرکز فروشندگان طب‌تولید، فروشنده باشند ؟

مرکز فروشندگان ط‌ب‌تولید، پلتفرمی است که در آن فروشندگان کالاهای پزشکی، زیبایی و بهداشتی از جمله برند های معتبر، فروشندگان خرد و کلان، صاحبان کسب و کارهای کوچک و هر شخصی که کالایی در این حوزه برای عرضه دارد، می توانند به صورت آنلاین محصولات خود را در قالب فروشنده حقیقی و فروشنده حقوقی به فروش برسانند . فروشنده حقیقی: فردی است که دارای خصوصیاتی مختص به خود مانند نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، کد ملی، شماره شناسنامه و غیره می باشد. فروشنده حقوقی: موسسات یا شرکت هایی هستند که پس از طی مراحل قانونی به ثبت می‌رسند و دارای مشخصاتی مانند نام شخص حقوقی، تاریخ ثبت، شماره ثبت، کد شناسایی، کد اقتصادی، موضوع فعالیت و غیره می باشند.

چه مدارکی جهت ثبت‌نام در مرکز فروشندگان طب تولید مورد نیاز است؟

آدرس ایمیل - شماره شبا حساب بانکی به نام و مطابق با شخص یا شرکت ثبت نام کننده - شماره تلفن همراه جهت دریافت کد تایید ثبت نام

خدمات طب تولید برای فروشندگان چیست؟

پنل تخصصی مدیریت محصولات،قیمت گذاری، مدیریت سفارش ها و فروش برای فروشندگان - دسترسی به بخش مرکز آموزش تامین کنندگان طب تولید با مقالات آموزشی گوناگون - راهنمایی درج و فروش محصولات در طب تولید پس از اتمام دوره آموزشی، توسط تیم مجرب آموزشی طب تولید - خدمات پشتیبانی فروشندگان به صورت تلفنی و ایمیل - امکان فروش در گروه های کالایی مختلف - پردازش، بسته بندی و ارسال سفارشات به سراسر ایران - خدمات تولید محتوا و عکاسی از کالاها توسط تیم حرفه ای تولید محتوای طب تولید - بازدید هزاران نفر از سراسر جهان به صورت روزانه از وبسایت طب تولید - معرفی محصول و برند شما در شبکه های اجتماعی متعلق به طب تولید - برگزاری کمپین فروش ویژه با هماهنگی تامین کننده.

قوانین و مقررات فروش در سایت طب تولید چیست؟

برای فروشنده شدن در سایت طب تولید رعایت یک سری از قوانین الزامی است که در مطلبی با همین عنوان در وب سایت طب تولید جمع آوری شده است. برای اطلاع از قوانین فروش در سایت طب تولید، حتما مطلب قوانین و مقررات فروش در سایت طب تولید را به دقت مطالعه نمایید.