تجهیزات پزشکی ALPK2

معرفی و نمایندگی تجهیزات پزشکی ALPK2

شرکت تجهیزات پزشکی ALPK2 (آلپیکادو) یک شرکت ژاپنی است که در عرصه ی تولید تجهیزات پزشکی و مراقبت های بهداشتی فعالیت می کند. محصولات این شرکت در واقع جز محبوب ترین برند ها می باشد. از جمله محصولات تولیدی شرکت تجهیزات پزشکی آلپیکادو می توان به دستگاه های سنجش فشار خون، استتوسکوپ و غیره اشاره کرد. این محصولات با کیفیتی بسیار بالا تولید شده و در زمینه ی فعالیت خود حرف اول را می زنند. همچنین می توان گفت تجهیزات پزشکی آلپیکادو به دلیل قدیمی بودن شرکت تولید کننده ی آن ها امتحان خود را پس داده اند و در این امتحان ثابت شده است که یکی از بهترین برند ها هستند. همانطور که گفتیم این شرکت در ژاپن واقع شده است و هدف اصلی آن رسیدن به اهدافی ارزشمند در حوزه ی تجهیزات پزشکی است. حرف K2 در این نام به دومین کوه مرتفع دنیا اشاره می کند. نمایندگی فروش این محصولات در سراسر جهان و به ویژه در آسیا یافت می شود. طب تولید به عنوان نمایندگی فروش محصولات alpk2 به صورت آنلاین در ایران امکان خرید محصولات این شرکت را برای شما فراهم کرده است.

فشارسنج بازویی دیجیتال آلپیکادو مدل K2-1802فشارسنج بازویی دیجیتال آلپیکادو مدل K2-1802

  فشارسنج بازویی دیجیتال آلپیکادو مدل K2-1802

  فشارسنج بازویی دیجیتال ALPK2 مدل K2-1802

  فشارسنج بازویی دیجیتال ALPK2 مدل K2-231 مناسب برای اندازه گیری فشار و ضربان قلب می‌باشد که کاربر تنها با فشار دادن یک دکمه می تواند آن ها را اندازه گیری کند و 30 نتیجه گذشته  فشار خون خود را مشاهده کند و از روند تغییرات آن با خبر شود.

  فشارسنج جیوه ای آلپیکادو مدل 300-Vفشارسنج جیوه ای آلپیکادو مدل 300-V

   فشارسنج جیوه ای آلپیکادو مدل 300-V

   فشارسنج جیوه ای آلپیکادو مدل 300-V

   • به همراه گوشی
   • بدنه و قاب از جنس آلومینیوم
   • دامنه سنجش فشار: 0-300 میلیمتر جیوه
   • دقت:+-2 میلیمتر جیوه
   فشارسنج عقربه ای آلپیکادوفشارسنج عقربه ای آلپیکادو

    فشارسنج عقربه ای آلپیکادو

    فشارسنج عقربه ای آلپیکادو

    فشارسنج عقربه ای آلپیکادو دارای صفحه نمایش نسبتا بزرگ و خوانا، دارای کیف مخصوص نگهداری و حمل، صفحه نمایشگر مانومتر به رنگ سفید و عقربه و اعداد مشکی رنگ، به همراه کاف مخصوص بازو.

    فشارسنج بازویی دیجیتال آلپیکادو مدل K2-231فشارسنج بازویی دیجیتال آلپیکادو مدل K2-231

     فشارسنج بازویی دیجیتال آلپیکادو مدل K2-231

     فشارسنج بازویی دیجیتال آلپیکادو مدل K2-231

     فشارسنج بازویی دیجیتال آلپیکادو مدل K2-231 مناسب برای اندازه گیری فشار و ضربان قلب می‌باشد که کاربر تنها با فشار دادن یک دکمه می تواند آن ها را اندازه گیری کند و 30 نتیجه گذشته  فشار خون خود را مشاهده کند و از روند تغییرات آن با خبر شود. این فشار سنج قابلیت هشدار ضربان قلب نا منظم و قرار گیری اشتباه دست را دارا می‌باشد.

     فشارسنج بازویی دیجیتال نیمه اتوماتیک آلپیکادو مدل K2-1701فشارسنج بازویی دیجیتال نیمه اتوماتیک آلپیکادو مدل K2-1701

      فشارسنج بازویی دیجیتال نیمه اتوماتیک...

      فشارسنج بازویی دیجیتال نیمه اتوماتیک آلپیکادو مدل K2-1701

      فشارسنج بازویی دیجیتال آلپیکادو مدل K2-1701  مناسب برای اندازه گیری فشار و ضربان قلب می‌باشد که کاف آن به صورت دستی تنظیم می‌شود و نتایچ به صورت دیجیتال نمایش داده می‌شود و کاربر می‌تواند 30 نتیجه گذشته  فشار خون خود را مشاهده کند و از روند تغییرات آن با خبر شود. این فشار سنج قابلیت هشدار ضربان قلب نا منظم و قرار گیری اشتباه دست را دارا می‌باشد. کاف این فشارسنج مناسب برای سایز 22 الی 32 سانتی متر می‌باشد.

      فشارسنج بازویی دیجیتال آلپیکادو مدل K2-232

       فشارسنج بازویی دیجیتال آلپیکادو مدل K2-232

       فشارسنج بازویی دیجیتال آلپیکادو مدل K2-232

       فشارسنج بازویی دیجیتال آلپیکادو مدل K2-232 مناسب برای اندازه گیری فشار و ضربان قلب می‌باشد که کاربر تنها با فشار دادن یک دکمه می تواند آن ها را اندازه گیری کند و 30 نتیجه گذشته فشار خون خود را مشاهده کند و از روند تغییرات آن با خبر شود. این فشار سنج قابلیت هشدار ضربان قلب نا منظم و قرار گیری اشتباه دست را دارا می‌باشد. کاف این فشارسنج مناسب برای بازوهای بین 22 الی 42 ساتتی متر می‌باشد.

       گوشی دو شلنگه تخصصی آلپیکادو مدل FT-807گوشی دو شلنگه تخصصی آلپیکادو مدل FT-807

        گوشی دو شلنگه تخصصی آلپیکادو مدل FT-807

        گوشی دو شلنگه تخصصی آلپیکادو مدل FT-807

        گوشی دو شلنگه تخصصی ALPK2 مدل FT-807 از مقرون به صرفه ترین گوشی های پزشکی موجود در بازار می باشد. این گوشی ذارای 2 شلنگ می‌باشد و برای معاینه بزرگسالان و اطفال تعبیه شده است و از کیفیت بالایی برخوردار است. گوشی ft-807  آلپیکادو دارای 5 سری گوشی قابل تعویض و 2 دیافراگم در 2 سایز مختلف می‌باشد.