تجهیزات پزشکی BRAUN

 معرفی تجهیزات پزشکی برند براون

این شرکت آلمانی براون ابتدا درسال 1839 فعالیت خود را با یک داروخانه با هدف ارائه و فروش گیاهان دارویی شروع کرد. شرکت BRAUN در ابتدا نخ های بخیه جهت ارائه به بیمارستان ها تولید می کرد که با گسترش و پیشرفت خط تولید ، توانست تجهیزات پزشکی پیشرفته تری از جمله: انواع پمپ های تزریق ، دستگاه های دیالیز ، محلول های ضد عفونی کننده و انواع محصولات جراحی شامل تیغ جراحی و نخ جراحی را تولید کند. این شرکت به واسطه گسترش تولید خود توانست محصولات خود را در کشورهایی چون اسپانیا ، فرانسه و .... ارائه دهد.

فشارسنج مچی براون BP4300

  فشارسنج مچی براون مدل BP4300

  فشارسنج مچی براون مدل BP4300

  فشارسنج مچی براون BP4300 نمایش گرافیکی وضعیت صحیح قرارگیری دست و تایید آن پیش از شروع سنجش، دارای نمایشگر تاریخ و زمان و ثبت آنها به همراه هر بار سنجش فشار خون، دارای نشانگر وضعیت فشارخون به کمک رنگبندی وضعیت براساس استاندارد جهانی سلامت (WHO).

  پروب یکبار مصرف تب سنج بسته 20 عددی پروب یکبار مصرف تب سنج بسته 20 عددی

   پروب یکبار مصرف تب سنج براون

   پروب یکبار مصرف تب سنج براون

   پروب های یکبار مصرف تب سنج در بسته 20 عددی از کمپانی براون آلمان با قابلیت نصب بر روی تمامی تب سنج های داخل گوشی، بهداشتی و ایمن برای جلوگیری از انتقال بیماری و آلودگی، قابل استفاده در کلیه مراکز درمانی و یا منزل.

   تب سنج غیر تماسی پیشانی براون NTF3000 تب سنج غیر تماسی پیشانی براون NTF3000

    تب سنج غیر تماسی پیشانی براون مدل NTF3000

    تب سنج غیر تماسی پیشانی براون مدل NTF3000

    طراحی انحصاری درای پتنت برای سنجش دقیق دمای بدن از کمپانی براون. از این تب سنج میتوان به هر دو حالت تماسی (با چسباندن سنسور به پیشانی) و یا غیر تماسی ( با فاصله 5 سانتیمتر از پیشانی) همزمان استفاده نمود.

    تب سنج داخل گوش براون IRT6020 تب سنج داخل گوش براون IRT6020

     تب سنج داخل گوش براون مدل IRT6020

     تب سنج داخل گوش براون مدل IRT6020

     تب سنج دیجیتالی پیشنهاد شده از طرف پزشکان برای مصارف خانگی و همچنین حرفه ای از کمپانی براون آمریکا. دارای فناوری های نوین و اختصاصی ( ExacTemp و pre-warmed tip) که دقت بسیار بالایی را در اختیار کاربر قرار میدهد.