تجهیزات پزشکی ACON

معرفی و نمایندگی فروش تجهیزات پزشکی ACON

شرکت تجهیزات پزشکی ACON یک شرکت بومی است که در سال 2012 توسط تیمی از افراد متخصص، ماهر و مصمم شروع به فعالیت کرد تا روند چشمگیری در تهیه ی تجهیزات پزشکی، بیمارستانی، آزمایشگاهی، تشخیص سریع، دندانپزشکی،  ابزار جراحی و عمومی ایجاد کند. تجهیزات پزشکی این شرکت دارای سیستم و کارکنانی حرفه ای بوده و تنها به فکر رضایت مشتریان خود است. این شرکت در واقع یک شرکت خصوصی بوده و با نهاد تنظیم کننده ی مالیات در کنیا شریک است. این تجهیزات بسیار با کیفیت هستند. از جمله دلایل انتخاب این برند در تجهیزات پزشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1) به دلیل کیفیت و کارایی بالا هنگامی که از این تجهیزات استفاده کنید مدت زمان درمان شما بسیار کوتاه خواهد بود.

2) این برند از تجهیزات پزشکی از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه بوده و از نظر کیفیت می توان گفت، دوام بسیار بالایی دارند.

با گذشت سال ها ،این شرکت بر این باور رسیده است که زمان، کیفیت و تعالی یک مزیت رقابتی برای موفقیت در هر نهاد است، به همین دلیل شرکت تجهیزات پزشکی ACON  هر روز از حفظ و به روز رسانی سیستم ها و پیوند های خود اطمینان حاصل می کند تا بهترین نتایج را به دست‌آورد. در اقتصاد جهانی کنونی، هر نهاد فعال در انزوا فضای محدودی از موفقیت کسب کرده است. به همین دلیل شرکت تجهیزات پزشکی ACON با شرکت های تولیدی و توزیع گسترده و قابل اعتماد در کنیا شریک شده تا هرگونه تقاضای گسترده را برطرف کند. این شرکت به راحتی و به موقع در اختیار شما قرار گرفته است تا خدمات و محصولات حرفه ای خود را از طریق نمایندگان فروش خود در اختیار شما قرار داده و نیاز های درمانی خود را برطرف کنید. در حال حاضر طب تولید به عنوان نمایندگی فروش تجهیزات پزشکی acon به صورت آنلاین در خدمت شما کاربران گرامی میباشد.

دستگاه تست قند ایکان On Call Plusدستگاه تست قند ایکان On Call Plus

    دستگاه تست قند ACON مدل On Call Plus

    دستگاه تست قند ACON مدل On Call Plus

    دستگاهی کار آمد با نتایج قابل اطمینان از کمپانی اکان آمریکا با خون مورد نیاز بسیار کم- درحد 1 میکرولیتر- با ایجاد درد حداقلی و خونگیری راحت.