تجهیزات پزشکی Besmed

معرفی و نمایندگی تجهیزات پزشکی Besmed

تجهیزات پزشکی Besmed که دفتر مرکزی واقع در تایوان است، متخصص در طراحی و ساخت لوازم پزشکی در زمینه ی مراقبت های تنفسی، مراقبت های بحرانی، مراقبت های بیهوشی و مراقبت در منزل می باشد. این شرکت در واقع در تایپه کشور تایوان واقع شده است. شعبه ی جدید شرکت تجهیزات پزشکی Besmed در سال 2018 در جیایی کشور تایوان برای تسریع در تولید انبوه به نینگبو چین منتقل شد. شرکت تجهیزات پزشکی Besmed، حدود دو دهه است که متعهد است به ساخت و تولید دستگاه های پزشکی برای سلامت بیماران، که ما را با استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری و مواد سازگار با محیط زیست در حفظ سلامت جسم و جان یاری می دهد. این شکرت با گواهی های نظیر با ISO 13485 ، FDA ، GMP معتبر شده است.

شرکت تجهیزات پزشکی Besmed برای اطمینان از کیفیت محصولات خود مطابق با سیستم کیفیت بین المللی عمل می کند. این امر همچنین باعث تأیید محرمانه بودن برای شرکای تجاری این شرکت می شود. هدف اصلی این شرکت این است که شرکای تجاری خود را در بازار فوق‌العاده نگه دارد.شرکت تجهیزات پزشکی Besmed در پایگاه های OEM یا ODM به فعالان بازار از ایالات متحده و اتحادیه اروپا خدمت می کند. برای کسانی که از بازارهای نو ظهور یا کسانی که به بسته های بازاریابی نیاز دارند، مجموعه های Besmed خود را برای ارائه خدمات آماده می کنند. این شرکت برای کار و رشد مشترک قابل اعتماد و انعطاف‌پذیر است.شرکت تجهیزات پزشکی Besmed سعی دارد که در کار خود یعنی تولید انواع تجهیزات پزشکی و لوازم مراقب بهداشتی کودکان بهترین انتخاب برای سلامتی کودکان و نوزادان باشد. طب تولید به عنوان نمایندگی فروش محصولات besmed امکان خرید آنلاین محصولات این شرکت را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

پد سینوزیت بسمد مدل BE200 پد سینوزیت بسمد مدل BE200

  پد سینوزیت بسمد مدل BE200

  پد سینوزیت بسمد مدل BE200

  • تسکین درد سینوزیت با استفاده از گرما
  • دارای شدت قابل تنظیم
  • دارای کنترل باسیم
  • رویه قابل شستشو
  اسپیرومتر تشویقی حجمی بسمد 5000ml

   اسپیرومتر تشویقی حجمی بسمد 5000ml

   قیمت 320٬000 ‎تومان

   اسپیرومتر تشویقی حجمی 5000ml Besmed

   • دارای نشانگر حجم، برای تمرینات کامل تنفسی
   • دارای نشانگر حجم خوانا، دو طرفه و تمیز
   • دارای نشانگر دم، برای تشویق بیمار به حفظ نرخ تنفسی مناسب
   ماسک کمک تنفسی بسمد مدل BestSleep ماسک کمک تنفسی بسمد مدل BestSleep

    ماسک کمک تنفسی Besmed مدل BestSleep

    ماسک کمک تنفسی Besmed مدل BestSleep

    ماسک کمک تنفسی besmed مدل bestsleep در دو مدل ماسک صورتی و ماسک بینی، برای دستگاه های CPAP موجود است. ماسک های بینی در سایز مدیوم متناسب با اکثر صورت ها طراحی شده است که به تنفس راحت تر کمک می کند . به  راحتی با ویژگی های صورت کاربر منطبق می شود.