تجهیزات پزشکی Ambu

معرفی و نمایندگی تجهیزات پزشکی Ambu

از سال 1937، ایده های دستیابی به موفقیت در زمینه ارائه ی راهکار های درمانی مؤثر برای حفظ و مراقبت از سلامتی  با تأسیس شرکت تجهیزات پزشکی  Ambuعملی شد. در ابتدا در سال 1937، مهندس هولگر هس، آزمایشگاه Testa را تأسیس کرد که بعداً به شرکت Ambu تبدیل شد. مهندس هس محصولاتی را تولید می کند که باعث ایجاد روش های درمانی خلاق در بیماران و پزشکان می شود. دماسنج Sicca اولین محصول این شرکت است که پزشکان با استفاده از آن قادر به اندازه گیری میزان هموگلوبین موجود در خون (بدون نیاز به ارسال نمونه خون به آزمایشگاه خارجی) شدند. این شرکت همواره آرزو داشته است که کار و زندگی را برای پزشکان آسان تر کند و محصولاتی خلاقانه تولید کند تا بتواند جان انسان ها را نجات دهند. نوآوری و کارآفرینی برای شرکت Ambu بسیار مهم است.در سال 1986، آزمایشگاه Testa نام خود را به Ambu International تغییر داد و شش سال بعد، یک لیست طولانی در انتظار بورس سهام به طور رسمی شرکت تجهیزات پزشکی Ambu را به عنوان یک شرکت بین المللی معرفی کرد.

در سال 2001، شرکت تجهیزات پزشکی Ambu، مقام بزرگترین تولید کننده ی الکترود را در اروپا به دست آورد. با دستیابی به این مقام، مجموعه ی بزرگی از الکترودهای با کیفیت به نام BlueSensor تولید شدند و اولین اقدامات برای انتقال تدریجی شرکت Ambu، از دانمارک به مالزی و چین انجام شد. جامعه ی پزشکی و چندین بازار در حال تقاضا برای دستگاه های یکبار مصرف هستند به همین دلیل جنبه ی یکبار مصرفی به تدریج به بخشی از استراتژی های این شرکت تبدیل شده است.طب تولید به عنوان نمایندگی فروش محصولات ambu امکان خرید محصولات این شرکت را برای شما عزیزان فراهم کرده است. در حال حاضر شرکت اصلی تجهیزات پزشکی Ambu در بالر آپ در خارج از کپنهاگ قرار دارد.

آتل سر و گردن آمبو Mini Perfit Ace

آتل سر و گردن آمبو مدل Mini Perfit Ace

قیمت 398٬000 ‎تومان

آتل سر و گردن آمبو مدل Mini Perfit Ace

آتل سر و گردن آمبو مدل Mini Perfit Ace ثابت نگه دارنده ی محکم مهره های گردنی بوده و قابل استفاده برای اطفال می باشد همچنین اندازه ی آن به صورت آسان و دقیق در دوازده سایز قابل تنظیم است.

ساکشن دستی آمبو Res-Cue

ساکشن دستی آمبو مدل Res-Cue

قیمت 2٬837٬000 ‎تومان

ساکشن دستی آمبو مدل Res-Cue

ساکشن دستی آمبو Res-Cue سبک و قابل حمل بوده و عملکرد آن به صورت دستی می باشد.

ساکشن پایی آمبو Uni-Suction

ساکشن پایی آمبو مدل Uni-Suction

قیمت 2٬438٬000 ‎تومان

ساکشن پایی آمبو مدل Uni-Suction

ساکشن پایی آمبو مدل Uni-Suction قابل حمل بوده و برای شرایط اورژانسی ایده آل می باشد که کارکرد آن هم به صورت بادی توسط اکسیژن و هم به صورت دستی به وسیله ی دست یا پا می باشد.

آتل سر و گردن آمبو Perfit ACE

آتل سر و گردن آمبو مدل Perfit ACE

قیمت 233٬000 ‎تومان

آتل سر و گردن آمبو مدل Perfit ACE

آتل سر و گردن آمبو مدل Perfit ACE ثابت نگه دارنده ی محکم مهره های گردنی بوده و قابل استفاده برای تمامی بزرگسالان می باشد همچنین اندازه ی آن به صورت آسان و دقیق قابل تنظیم است.

ساکشن پایی آمبو Twin

ساکشن پایی آمبو مدل Twin

قیمت 5٬202٬000 ‎تومان

ساکشن پایی آمبو مدل Twin

ساکشن پایی آمبو Twin قابل حمل بوده و کارکرد آن به صورت پایی است که برای شرایط اورژانس ایده آل می باشد.