جستجوی پیشرفته

دستکش جراحی

بررسی، قیمت و خرید دستکش جراحی

دستکش‌های جراحی که به عنوان یکی از کالای مصرفی پزشکی طبقه‌بندی می‌شوند، بالاترین درجه کیفیت دستکش‌های یک بار مصرف پزشکی را دارند و جزء کلیدی کابینت تجهیزات تیم جراحی هستند. هر زمان که احتمال تماس تیم پزشکی با پاتوژن‌های قابل انتقال از خون یا سایر آلاینده‌های محیطی وجود داشته باشد، از دستکش جراحی استفاده می‌شود. از آنجا که این کالا پزشکی نقش مهمی در محافظت و ایمنی کادر درمان از یک سو و از سوی دیگر محافظت از بیمار در مقابل انواع عفونت‌ها ایفا می‌کند ، دستکش‌های جراحی سختگیرانه و باوسواس آزمایش می‌شوند و باید دستورالعمل‌های مشخصی را ، به‌ویژه مربوط به سطح کیفی قابل قبول برای سوراخ‌ها، رعایت کنند. بنابراین به طور کلی دستکش‌های جراحی کیفیت بالاتری نسبت به دستکش‌های پزشکی عمومی یا دستکش‌های معاینه دارند. دستکش‌های جراحی به طور خاص برای ارائه استحکام کششی بالا طراحی شده‌اند، به علاوه ضخامت آنها طوری است که مثل پوست برای حس لامسه عمل می‌کنند و برای حساسیت و دقت مورد نیاز تیم‌های جراحی ساخته شده‌اند. دستکش‌های جراحی سایز بندی دقیق‌تری با حساسیت بیشتری دارند و با استاندارد بالاتری ساخته می‌شوند. جنس آنها مقاوم است و عموماً استریل هستند. شما به راحتی می‌توانید برای خرید دستکش جراحی در همین سایت اقدام کنید.

دستکش جراحی سمپرمد مدل supreme دستکش جراحی سمپرمد مدل supreme

  دستکش جراحی سمپرمد مدل supreme

  دستکش جراحی سمپرمد مدل supreme

  دستکش جراحی سمپرمد مدل supreme یکی از پر استفاده ترین دستکش های بدون پودر جراحی در اروپا است. پوشش این دستکش به گونه ای است که در عین لیز نبودن اصطکاک با دست را کم می کند ، به راحتی می توان آن را پوشید و نماس دستکش با پوست را بهینه می کند. در هنگام جراحی هایی که احتمال انتقال عفونت در آن ها بالا است می توان دو دستکش سوپریم را بر روی هم پوشید تا احتمال انتقال کاهش یابد و در عین حال عملکرد و کارایی جراح تحت تاثیر قرار نگیرد و حساسیت پوستی کاهش نیابد. ضخامت دستکش به گونه ای است که مانند پوست عمل می کند حتی در حالتی که دو دستکش روی هم قرار گیرند و جراح می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد، به راحتی وسایل جراحی را در دست بگیرد و دست وی خسته نشود. غلظت مواد لاتکس در دستکش سوپریم بسیار کم است. 


  دستکش جراحی سمپرمد مدل supreme plus

   دستکش جراحی سمپرمد مدل supreme plus

   دستکش جراحی سمپرمد مدل supreme plus

   دستکش جراحی سمپرمد مدل supreme یکی از پر استفاده ترین دستکش های بدون پودر جراحی در اروپا است. پوشش این دستکش به گونه ای است که در عین لیز نبودن اصطکاک با دست را کم می کند ، به راحتی می توان آن را پوشید و تماس دستکش با پوست را بهینه می کند. در هنگام جراحی هایی که در آن ها احتمال انتقال عفونت بالا است می توان دو دستکش سوپریم را بر روی هم پوشید تا احتمال انتقال کاهش یابد و در عین حال عملکرد و کارایی جراح تحت تاثیر قرار نگیرد و حساسیت پوستی کاهش نیابد. ضخامت دستکش به گونه ای است که مانند پوست عمل می کند حتی در حالتی که دو دستکش روی هم قرار گیرند و جراح می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد، به راحتی وسایل جراحی را در دست بگیرد و دست وی خسته نشود. غلظت مواد لاتکس در دستکش سوپریم بسیار کم است. 

   دستکش جراحی لاتکس استریل دستکش جراحی لاتکس استریل

    دستکش جراحی لاتکس استریل

    مشخصات دستکش جراحی لاتکس استریل

    حاوی لاستیک لاتکس طبیعی.

    سازگار با فرم دست.

    استریل و دارای پودر کم.

    ضد آب و بدون لغزش.

    کاربری خوب در حالت های خشک و مرطوب.

    انعطاف و استحکام بسیار خوب.

    برای جلوگیری از سرایت بیماری‌های واگیر و ویروسی مانند کرونا.

    هر بسته حاوی 2 عدد.