جستجوی پیشرفته

دسته بندی ها

دوباره سازی گروه

نام برند

قیمت

0 ‎تومان - 18٬152٬000 ‎تومان

رتینوسکوپ

مشخصات، خرید و قیمت رتینوسکوپ

رتینوسکوپ ابزاری تخصصی در چشم پزشکی است. که وظیفه تشخیص دوربینی، نزدیک بینی، آستیگماتیزم و سایر عیوب انکساری چشم را برعهده دارد.در این روش، پزشک پرتو نوری را در فاصله ی کمی از فرد مورد معاینه قرار داده سپس از بیمار فاصله میگیرد و با کمک آینه ای مخصوص به چشم بیمار نگاه می کند. نتیجه این عمل به تعیین دقیق نمره چشم بیمار می انجامد.معمولا فروش کالا و تجهیزات پزشکی، با استانداردهای متفاوتی صورت میگیرد. دستگاه رتینوسکوپ نیز در شرکتها و با برندهای مختلفی تولید می گردد، لذا توجه به خرید رتینوسکوپ با استانداردهای معتبر علاوه بر تضمین کیفیت، باعث جلوگیری از بوجود آمدن هزینه های آتی جهت تعمیر و در نتیجه ایجاد صرفه اقتصادی در قیمت رتینوسکوپ میشود.

رتینوسکوپ ولش آلن Elite رتینوسکوپ ولش آلن Elite

  هد رتینوسکوپ ولش آلن مدل Elite

  قیمت 18٬150٬000 ‎تومان

  رتینوسکوپ ولش آلن مدل Elite

  رتینوسکوپ ولش آلن Elite با نور بسیار شفاف ( تا 2.8 برابر روشن تر از لامپهای هالوژن)، دارای فیلتر مستقیم برای پولاریزه نمودن نور با امکان حذف 99% از انعکاسات اضافی و مزاحم نور، دارای امکان فوکوس خارجی (به صورت گردان در قسمت تحتانی هندل)

  رتینوسکوپ هاین Beta200 رتینوسکوپ هاین Beta200

   رتینوسکوپ هاین مدل Beta200

   رتینوسکوپ هاین مدل Beta200

   رتینوسکوپ هاین مدل Beta 200 تکنولوژی خاص هاین(Parastop) برای دقت بالا در انتخای نور موازی، دارای اپتیک چند لایه برای انعکاس خوب و شفاف فوندوس، تشخیص آسان نقطه خنثی، تکنولوژی نوری هالوژن گزنون (XHL) برای ایجاد نور سفید براق.

   رتینوسکوپ ریشتر ri-scope رتینوسکوپ ریشتر ri-scope

    رتینوسکوپ ریشتر مدل ri-scope

    رتینوسکوپ ریشتر مدل ri-scope

    رتینوسکوپ ریشتر مدل ri-scope امکان انتخاب نوع لامپ بین هالوژن 2.5 ولت و یا زنون 3.5 ولت، کارکرد راحت با یک دست، دارای چرخانه زیر شست برای تنظیم فوکوس با چرخش 360، دارای نگهدارنده مخصوص کارتهای کمک تشخیصی (fixation card)

    دستگاه معاینه چشم دیجیتال دینولایت AM4113-RUT دستگاه معاینه چشم دیجیتال دینولایت AM4113-RUT

     دستگاه معاینه چشم دیجیتال دینولایت مدل...

     دستگاه معاینه چشم دیجیتال دینولایت مدل AM4113-RUT

     دستگاه معاینه چشم دیجیتال دینولایت Premier مدل AM4113 اتصال به کامپیوتر و لپ تاپ و انتقال تصویر از طریق پورت USB، تصاویر عکس و ویدئو به صورت همزمان، دارای قفل مخصوص (Scroll Lock) برای جلوگیری از تغییر وضعیت دستگاه حین معاینه، قدرت بزرگنمایی دیجیتالی (Magnification): ده تا بیست برابر.

     رتینوسکوپ کیلر Professional رتینوسکوپ کیلر Professional

      رتینوسکوپ کیلر مدل Professional

      رتینوسکوپ کیلر مدل Professional

      رتینوسکوپ کیلر مدل Professional فراهم نمودن 600 لوکس نوری که برای کلیه چشمها دقت کافی را فراهم می آورد، امکان تنظیم 360 درجه و همچنین نوع نور از روی دسته و با اشاره انگشت به راحتی و سرعت بالا، امکان تنظیم سریع و آسان شدت نور، براقیت (brightness) و دقت (Resolution) از 1.7 تا 4 میلی متر با انگشت از روی دستگاه.