جستجوی پیشرفته

روپوش پزشکی

روپوش پزشکی: قیمت و خرید انواع روپوش پزشکی و دندانپزشکی سفید

قیمت و خرید انواع روپوش پزشکی

روپوش پزشکی لباس مخصوصی است که پزشکان، پرستاران و سایر پرسنل حوزه بهداشت و درمان برای محافظت از خود و حفظ بهداشت محیط از آن استفاده می‌کنند. این لباس‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که احساس راحتی به کاربر می‌دهند و در عملکرد او اختلالی ایجاد نمی‌کنند. استفاده از روپوش پزشکی در محیط‌های بیمارستانی و آزمایشگاهی ضروری است تا کارکنان مراقبت‌های بهداشتی از تماس با انواع میکروب و ویروس و انتقال آلودگی در امان باشند.  

انواع مختلفی از روپوش پزشکی در رنگ‌ها و طراح‌های مردانه و زنانه تولید شده است تا علاوه بر حفظ سلامتی و بهداشت، زیبایی و استایل شخصی کاربر را نیز حفظ نماید. در بیمارستان‌ها از روپوش‌‌هایی با رنگ‌های مختلف استفاده می‌شود که نشان دهنده بخش خاص پزشکی یا کادر خاصی از پرسنل آن است.

 

قیمت روپوش پزشکی

قیمت روپوش پزشکی به فاکتورهای متنوعی مانند، سایز، جنس پارچه، نوع دوخت، قابلیت شستشو با مواد ضدعفونی، طراحی و مدل و برند آن بستگی دارد. بنابراین توصیه می‌کنیم ابتدا نوع و قیمت محصولات مختلف موجود در ادامه این صفحه از فروشگاه تجهیزات پزشکی طب تولید را بررسی و مقایسه نمایید. در این فروشگاه انواع روپوش پزشکی درجه یک با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف با قیمت مناسب عرضه می‌شود.

 

خرید روپوش پزشکی از فروشگاه طب تولید

شما به عنوان پزشک یا پرستار، ساعات طولانی را ملزم به پوشیدن روپوش پزشکی هستید، بنابراین نباید احساس تعریق یا ناراحتی از پوشیدن این لباس داشته باشید. روپوش شما باید نرمی قابل قبولی داشته باشد و در برابر مواد شوینده قوی مقاومت کند. همچنین سایزی که انتخاب می‌کنید باید کاملاً متناسب باشد و عملکرد شما را مختل نکند. این‌ها نکاتی هستند که باید هنگام خرید روپوش پزشکی مد نظر داشته باشید.

فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی و کالای مصرفی پزشکی طب تولید مرجعی معتبر در زمینه ارائه انواع مختلف روپوش پزشکی باکیفیت و با قیمت مناسب است که فرآیند خرید شما را تسهیل می‌کند.

 

 

 

 

روپوش سربی پریمکس روپوش سربی پریمکس

  روپوش سربی پریمکس

  روپوش سربی یک طرفه primax آلمان

  استفاده از لاستیک سربی 4 لایه
  قابلیت انعطاف پذیری بالا
  عدم شکنندگی
  ضریب اطمینان حفاظتی بالا
  قابلیت جذب پرتو تا 99 درصد
  در سایز: 575×890 میلی‌متر
  در سه رنگ آبی، مشکی و قرمزروپوش سربی، تیروئید بند ، عینک سربی و...