جستجوی پیشرفته

دسته بندی ها

دوباره سازی گروه

نام برند

انتخاب نوع

قیمت

284٬000 ‎تومان - 1٬062٬000 ‎تومان

تخته تعادل

مشخصات ، خرید و قیمت تخته تعادل

اصلی ترین ابزار برای تمرین و یادآوری حرکات تعادلی در ورزش اسکی مورد استفاده قرار می گیرد، تخته تعادل می باشد. این تخته کمک شایانی به افزایش قدرت بدنی و هماهنگی اعضا می کند.این محصول علاوه بر کاربرد فراوان برای ورزشکاران اسکی، برای بدنسازی، فیتنس و تقویت عضلات، مفاصل و اعصاب نقش چشمگیری دارد. به طور کلی عدم تحرک و تعادل، موجب آسیب رسی به اندام های مرکزی بدن و مخچه، همچنین تمرکز و توانایی ذهنی می شود.تخته تعادل وسیله ای کارآمد است که با تنوع و کیفیت های متفاوتی قابل عرضه میباشند. از این ابزار برای انواع حرکات شکم، پا، دست و بالاتنه استفاده میشود که مرغوب ترین آن ها بر روی سایت طب تولید قابل فروش میباشد.

تخته بالانس ساده Balance Board Freeman تخته بالانس ساده Balance Board Freeman

  تخته بالانس ساده Balance Board Freeman

  تخته بالانس ساده Balance Board Freeman

  تشک جهت آموزش ورزشهای تعادلی Balance Board Freeman، قابل استفده برای انواع ورزشهای تعادلی و تقویتی بالا و پایین تنه، دارای محل قرار گرفتن دست مخصوص استفاده جهت تقویت عضلات بالا تنه ( مانند شنا).

  تخته تعادلی پیشرفته سخت تراباند تخته تعادلی پیشرفته سخت تراباند

   تخته تعادلی پیشرفته سخت Thera Band

   تخته تعادلی پیشرفته سخت تراباند

   تخته تعادلی پیشرفته سخت تراباند قابل استفاده برای مقاصد توانبخشی و بازتوانی، تمرینی و تناسب اندام، ساخته شده از پلاستیک فشرده، امکان استفاده به صورت مکمل با انواع دیگر ابزارهای تمرینات مقاومتی مانند کشها و تیوپهای مقاومتی.

   تخته بالانس Balance Board تخته بالانس Balance Board

    تخته بالانس Balance Board

    تخته بالانس Balance Board

    تخته بالانس Balance Board مناسب برای تقویت عضلات مچ و عضلات مختلف بدن به ویژه در ناحیه پایین تنه، تعادلی به صورتی مفرح، دارای درپوش جدا شونده برای تمرینات تعادلی دقیق تر.

    تخته تعادلی EKilibre تخته تعادلی EKilibre

     تخته تعادلی EKilibre

     تخته تعادلی EKilibre

     تخته های تعادلی Mambo Ekilibre از سری جدید محصولات MSD در سه مدل ارائه شده اند و با توجه به نوع خالص ساختار و مواد آن، ابزار بسیار کارآمدی برای تجربه با کیفیت ترین و متنوع ترین تمرینات تعادلی می باشد. به نوعی ترکیبی از پد تعادل و تخته تعادل می باشد. قابلیتها و توانمندیهای تعادلی، هماهنگی، عکس العمل و مواردی از این دست را می توان به کمک این وسیله تجربه و تقویت نمود.