جستجوی پیشرفته

دستگاه تقویت عضلات تنفسی

قیمت و خرید بهترین دستگاه تقویت عضلات تنفسی

دستگاه تقویت عضلات تنفسی به این عضلات کمک می‌کند تا مانند سایر عضلات بدن به تقویت و توانبخشی خود بپردازند. به وسیله دستگاه تقویت ریه مقاومت عضلات افزایش می‌یابد و موجب ارتقاء قدرت آن می‌شود.

دستگاه افزایش حجم ریه شامل تجهیزاتی است که برای بهبود عملکرد ریه به کار می‌روند و نه تنها برای بیماران، بلکه برای ورزشکاران نیز توصیه می‌شوند. همانطور که سایر عضلات بدن نیاز به تمرین و تقویت دارند، عضلات تنفسی نیز باید تقویت شوند. این عضلات از طریق تمرینات تنفسی به تدریج به عملکرد و قدرت بالاتری دست می‌یابند.

 

انواع دستگاه تقویت عضلات تنفسی

دستگاه تخلیه ترشحات ریوی

این دستگاه یک دستگاه تخلیه ترشحات ریوی است که ارتعاشاتی را در ناحیه تنفسی ایجاد می‌کند تا ترشحات و مخاط ریه از دیواره‌ها جدا شوند و حذف آنها آسان‌تر باشد. این دستگاه دارای طراحی ارگونومیک است که راحتی را برای کاربر تضمین می‌کند و در موارد مختلف پزشکی و تنفسی از جمله آسم، برونشیت، فیبروز ریوی و سایر بیماری‌های مزمن ریوی مانند سرماخوردگی یا بیماری‌های ویروسی مانند آنفولانزا کاربرد دارد.

 

اسپیرومتری تشویقی

اسپیرومتر تشویقی به بیماران در انجام تمرینات تنفسی پس از جراحی و نظارت بر پیشرفت آنها کمک می‌کند. با استفاده از این دستگاه، بیماران با تنفس عمیق و آهسته سازگار می‌شوند. در برخی از این نوع دستگاه‌های اسپیرومتری تشویقی یک مخزن نشانگر حجم گنجانده شده است.

 

دستگاه تمرین تنفس دیجیتال

دستگاه تمرین تنفس دیجیتال به عنوان یک ابزار دستی و دیجیتال برای تمرینات و تست‌های تنفسی عمل می‌کند. این دستگاه ثابت کرده است که هم برای پزشکان و هم برای بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی مانند آسم، برونشیت، بیماری‌های قبلی، پارکینسون و بیماری‌های ستون فقرات مفید است.

 

دستگاه تقویت کننده عضلات تنفسی

این نوع تقویت کننده ریه دارای طراحی بسیار ارگونومیک و سیستم عبور هوای پیشرفته است که دارای کیفیت ساخت بالا و خواص ضد میکروبی است. این دستگاه برای استفاده توسط افراد در سطوح مختلف، از مبتدی تا حرفه‌ای مناسب است.

 

انتخاب بهترین دستگاه تقویت کننده عضلات تنفسی

برای انتخاب بهترین دستگاه افزایش حجم ریه باید به کیفیت، ویژگی‌ها، ضمانت و برند سازنده آن دقت کنید. امروزه برندهای پاوربریز و بسمد جایگاه خود را در بازار تجهیزات پزشکی و لوازم تقویت عضلات تنفسی پیدا کرده و محبوبیت بسیاری به دست آورده‌اند.

انتخاب یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد برای خرید تقویت کننده‌های تنفسی و محصولات مرتبط با سلامتی نیز بسیار مهم است. باید مطمئن باشید فروشگاهی که برای خرید انتخاب می‌کنید، مانند طب تولید، ضمانت اصالت کالا ارائه نماید.

 

قیمت دستگاه تقویت ریه

قیمت دستگاه تقویت ریه به عوامل مختلفی از جمله برند سازنده، ویژگی‌های مازاد،  نوع دستگاه و فروشنده بستگی دارد. وبسایت طب تولید به عنوان مرجعی از محصولات پزشکی تلاش کرده است با مدیریت صحیح، انواع دستگاه افزایش حجم ریه را با قیمت مناسب عرضه نماید.

 

خرید دستگاه تقویت عضلات تنفسی با قیمت مناسب از طب تولید

تقویت کننده‌های عضلات تنفسی با ویژگی‌ها، مقاومت‌ها و گزینه‌های متنوع توسط برندهای مختلف تولید می‌شوند و هر کدام برای بیماری‌های خاصی طراحی شده‌اند و برای ورزشکاران و عموم مردم به طور یکسان مناسب هستند.

استفاده از یک دستگاه افزایش حجم ریه، روشی آسان برای افزایش سلامت ریه و تقویت این اندام حیاتی است. چنانچه در هر رشته ورزشی حرفه‌ای، مانند تناسب اندام و بدنسازی، با چالش‌هایی در انجام تمرینات مناسب برای تقویت ریه‌های خود مواجه باشید، خرید یک دستگاه تقویت کننده ریه می‌تواند به طور مؤثر مشکلات تنفسی را برطرف کرده و سیستم تنفسی شما را تقویت نماید.

فروشگاه اینترنتی طب تولید مرجعی معتبر در زمینه ارائه تجهیزات پزشکی خانگی و و وسایل کمک تنفسی است که انواع دستگاه تقویت ریه را از برندهای مطرح و با قیمت مناسب عرضه می‌کند.

دستگاه تخلیه ترشحات ریوی Shaker دستگاه تخلیه ترشحات ریوی Shaker

  دستگاه تخلیه ترشحات ریوی Shaker

  دستگاه تخلیه ترشحات ریوی Shaker

  وسیله ای کارامد ونو آورانه از پاور بریز انگلستان که با ایجاد لرزش در ناحیه تنفسی ترشحات و مخاط ریوی را از دیواره ها جدا نموده و به تخلیه آسان آنها بسیار کمک میکند.

  اسپیرومتر تشویقی حجمی بسمد 5000ml

   اسپیرومتر تشویقی حجمی بسمد 5000ml

   اسپیرومتر تشویقی حجمی 5000ml Besmed

   • دارای نشانگر حجم، برای تمرینات کامل تنفسی
   • دارای نشانگر حجم خوانا، دو طرفه و تمیز
   • دارای نشانگر دم، برای تشویق بیمار به حفظ نرخ تنفسی مناسب
   اسپیرومتر تشویقی سه توپ

    اسپیرومتر تشویقی سه توپ

    اسپیرومتر تشویقی

    - قابل استفاده برای کلیه سنین و یا حجمهای تنفسی - اطفال و بزرگسال
    - دارای طراحی ارگونومیک به همراه دستگیره قابل استفاده در دست یا بر روی میز
    - مدرج شده در هر دو طرف
    - دارای نشانگر زرد رنگ برای نشانه گذاری حجم تنفس و کنترل روند پیشرفت
    - کشور مبدا: تایوان

    دستگاه تمرینات تنفسی دیجیتال پاوربریز مدل KH1 دستگاه تمرینات تنفسی دیجیتال پاوربریز مدل KH1

     دستگاه تمرینات تنفسی دیجیتال پاوربریز مدل KH1

     دستگاه تمرینات تنفسی دیجیتال POWERbreathe مدل KH1

     دستگاه تمرینات تنفسی دیجیتال POWERbreathe مدل KH1 نخستین دستگاه دستی و دیجیتال تمرینات و بررسی های تنفسی می باشد. این دستگاه برای پزشکان و بیمارانی که دارای مشکلات تنفسی مانند موارد آسم، برونشیت، بیماری های قبلی، پارکینسون و بیماری های نخاعی هستند قابل استفاده می باشد.

     تقویت عضلات تنفسی پاور بریز مدل Plus تقویت عضلات تنفسی پاور بریز مدل Plus

      تقویت عضلات تنفسی پاور بریز مدل Plus

      تقویت عضلات تنفسی POWERbreathe مدل Plus

      نسل دوم از سری محصولات کمک تنفسی پاور بریز با طراحی بسیار ارگونومیک وسیستم عبور هوای پیشرفته و کیفیت ساخت بالا و ضد میکروب مناسب برای افراد مبتدی و حرفه ای در سطوح پیشرفته مختلف.

      تمرین دهنده تنفسی پاوربریز flow-ball تمرین دهنده تنفسی پاوربریز flow-ball

       تمرین دهنده تنفسی پاوربریز flow-ball

       تمرین دهنده تنفسی flow-ball POWERbreathe

       تمرین دهنده تنفسی پاوربریز Flow-ball مناسب برای کاربران مختلف به ویژه در شاخه های آواز، موسیقی در سنین مختلف، قابل استفاده به عنوان وسیله کمکی سرگرمی به ویژه جذاب برای اطفال.

       دستگاه تمرینات تنفسی دیجیتال پاوربریز مدل K5

        دستگاه تمرینات تنفسی دیجیتال پاوربریز مدل K5

        دستگاه تمرینات تنفسی دیجیتال POWERbreathe مدل K5

        دستگاه تمرینات تنفسی دیجیتال POWERbreathe مدل K5 برای تست، گرم کردن و نرمش عضلات تنفسی و بررسی گرافیکی نتایج مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه قابل استفاده برای 30 کاربر بوده و دارای حافظه ی ذخیره سازی نتایج تا 1200 عدد برای هر کاربر می باشد. این دستگاه همچنین دارای قابلیت بررسی نتایج بر روی کامپیوتر از طریق نرم افزار می باشد.

        تقویت عضلات تنفسی POWERbreathe سری Classic تقویت عضلات تنفسی POWERbreathe سری Classic

         تقویت عضلات تنفسی POWERbreathe سری Classic

         دستگاه تقویت عضلات تنفسی POWERbreathe سری Classic

         نسل اولیه از سری تجهیزات کمک تنفسی پاور بریز برای آموزش و تقویت عضلات تنفسی و به ویژه طراحی شده برای افراد مبتدی یا کسانی که تازه شروع به استفاده از سیستمهای کمک تنفسی نموده اند.