جستجوی پیشرفته

دسته بندی ها

تنظیم مجدد فیلتر

نام برند

قیمت

789٬990 ‎تومان - 9٬150٬015 ‎تومان

انتخاب چگالی

دسته بندی های مجله

دسته بندی های مجله

مجله پزشکی طب تولید

تشک زخم بستر

تشک زخم بستر

تشک زخم بستر یا تشک مواج که برای جلوگیری از بروز زخم بستر در افراد و بیمارانی که قادر به حرکت نیستند، کاربرد دارد.

مشخصات

جنس این تشک از پی وی سی است و اجزاء آن شامل یک موتور کمپرس هوا و یک تشک مواج که قابلیت باد شدن دارد، میباشد.

نحوه عملکرد

این تشک با استفاده از دو کانال جداگانه، فشار وارد شده از بدن بیمار بر روی بستر را، در تمام بدن جا بجا کرده و از ثابت ماندن فشار وزن بیمار در یک نقطه جلوگیری میکند.

خرید تشک زخم بستر

نوع تشک و قیمت کالا، متناسب با نوع بیماری فرد، مشخص میشود. برای خرید کالا، بیمار باید توسط پزشک، معاینه و سپس تشک تجویز شده توسط پزشک را از مراکز فروش کالا و تجهیزات پزشکی تهیه نمایید. 

تشک فومی بستری HR آریانا مدل ARIA ضخامت 10 سانتی متر

تشک فومی بستری HR آریانا مدل ARIA ضخامت 10...

قیمت 1٬400٬000 ‎تومان

تشک فومی بستری HR آریانا مدل ARIA ضخامت 10 سانتی متر

تشک فومی بستری HR مدل ARIA برای بیماران با ریسک پایین قابل استفاده است. این تشک با دارا بودن رویه بیمارستانی PU باعث کاهش آسیب های وارده به بدن و مانع از زخم شدن پوست می شود.فوم این تشک چگالی و انعطاف بالایی دارد که موجب می شود قالب بدن را به خوبی بگیرد و فشار بدن را به طور یکنواخت در سطح تشک پخش کرده و مانع از آسیب رسیدن به بدن می شود.

تشک ضد زخم بستر PE&LE بیمارستانی مدل 8900 تشک ضد زخم بستر PE&LE بیمارستانی مدل 8900

تشک ضد زخم بستر PE&LE بیمارستانی مدل 8900

قیمت 9٬150٬000 ‎تومان

تشک ضد زخم بستر PE&LE بیمارستانی مدل 8900

تشک ضد زخم بستر بیمارستانی PE&LE امکان انتخاب نوع گردش هوای کم فشار داخل سلولی در حالتهای ثابت ( Static) و متغییر (Alternating)، مکانیزم گردش هوای منحصر به فرد A/B به این صورت که فشار هوا در سلولهای فرد (A) افزایش میابد و درسلولهای زوج(B) کاهش و در پایان سیکل این روند برعکس می شود.

تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر اطفال مدل ARIA-Ped

تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر اطفال...

قیمت 2٬900٬000 ‎تومان

تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر اطفال آریانا مدل ARIA-Ped

این تشک مناسب برای استفاده در بخش های PICU،بخش های های مراقبت از اطفال و استفاده خانگی برای اطفال جهت جلوگیری از ایجاد زخم بر روی پوست و بدن آن ها می باشد.تشک ضد زخم بستر ARIA-Ped با دارا بودن تشک فومی حافظه دار یا هوشمند به خوبی قالب بدن را می گیرد و فشار بدن را به تمام نقاط تشک پخش کرده و باعث می شود که فشار بدن خنثی شود و به این ترتیب مانع از رسیدن آسیب به پوست و زخم شدن آن می شود. این فوم ها خواب راحتی را برای بیمار به ارمغان می آورد و از غلت زدن های فرد قبل از خواب جلوگیری می کند.این تشک با استفاده از پارچه های سه بعدی به بهبود گردش هوا و کاهش رطوبت بستر و بوی نامطبوع بیمار کمک می کند.
تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر آریانا مدل ARIA-PRO

تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر آریانا مدل...

قیمت 3٬350٬000 ‎تومان

تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر آریانا مدل ARIA-PRO

تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر آریانا مدل aria-pro برای بیماران با ریسک بالا و ریسک پایین قابل استفاده است. این تشک با استفاده از پارچه های سه بعدی به بهبود گردش هوا و کاهش رطوبت بستر کمک می کند.فوم هوشمند یا حافظه دار بدن را قالب داده و تا چند ثانیه قبل از قطع فشار قالب بدن را به خود می گبرد به همین دلیل فشار وارده بر بدن در تمام سطح تشک پخش می شود و فشار بدن را خنثی می کند و مانع از ایجاد زخم در بدن بیمار می شود.
تشک برانکاردی HR ضخامت 10 سانتی متر و چگالی 50

تشک برانکاردی آریانا مدل HR ضخامت 10 سانتی...

قیمت 790٬000 ‎تومان

تشک برانکاردی آریانا مدل HR ضخامت 10 سانتی متر و چگالی 50

تشک فومی بستری آریانا HR مدل ARST-10 برای بیماران با ریسک پایین قابل استفاده است. این تشک با دارا بودن رویه بیمارستانی PU باعث کاهش آسیب های وارده به بدن و مانع از زخم شدن پوست می شود. فوم این تشک چگالی و انعطاف بالایی دارد که موجب می شود قالب بدن را به خوبی بگیرد و فشار بدن را به طور یکنواخت در سطح تشک پخش کرده و مانع از آسیب رسیدن به بدن می شود. این تشک بهترین انطباق را با بدن بیمار دارد.
تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر آریانا مدل ARIA-3

تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر آریانا مدل...

قیمت 2٬430٬000 ‎تومان

تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر آریانا مدل ARIA-3

تشک فومی حافظه دار ضد زخم بستر aria-3 با دارا بودن تشک فومی حافظه دار یا هوشمند به خوبی قالب بدن را می گیرد و فشار بدن را به تمام نقاط تشک پخش کرده و باعث می شود که فشار بدن خنثی شود و مانع از رسیدن آسیب به پوست و زخم شدن آن می شود. این فوم ها خواب راحتی را برای بیمار به ارمغان می آورد و از غلت زدن های فرد قبل از خواب جلوگیری می کند.این تشک با استفاده از پارچه های سه بعدی به بهبود گردش هوا و کاهش رطوبت بستر کمک می کند.