جستجوی پیشرفته

دسته بندی ها

دوباره سازی گروه

کاربرد

گارانتی

نام برند

انتخاب حجم

انتخاب سایز

انتخاب مدل

انتخاب نوع

انتخاب وزن

استاندارد

جنس محصول

حجم

سایر ویژگی ها

سایز

ظرفیت مخزن

وزن

کشور سازنده

قیمت

0 ‎تومان - 826٬000 ‎تومان

وسایل تزریقات

وسایل تزریقات: خرید انواع وسایل تزریقات (پانسمان، سرم، رگ گیری و ...)

قیمت و خرید انواع وسایل تزریقات

وسایل تزریقات ابزاری هستند که در تزریقات وریدی، زیرجلدی، عضلانی، داخل پوستی و داخل استخوانی به کار می‌روند. در بعضی از مواقع پزشکان مصرف بسیاری از داروها را به‌صورت تزریقی تجویز می‌کنند و تصمیم می‌گیرند که از کدام روش تزریقات استفاده نمایید. هدف از انجام این کار رساندن داروها به بدن در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. در انواع این روش‌ها دارو از طریق این لوازم درمانی با ورود به رگ‌ها و شریان‌ها به نواحی آسیب‌دیده بدن انتقال می‌یابد. در نتیجه روند بهبودی بیمار با سرعت بیشتری انجام می‌شود. 

بیشتر تزریقات عضلانی یا وریدی هستند و با استفاده از انواع سرنگ یا سرم انجام می‌شوند. وسایل تزریقات و پانسمان بسته به نوع تزریق متفاوت هستند و در اندازه‌ها و رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند که کاربرد آن‌ها را مشخص می‌کند.

انواع وسایل تزریقات

انواع مختلف وسایل تزریقات و پانسمان را که در این بخش معرفی می‌کنیم، با کاربردهای گوناگون طراحی و تولید می‌شوند. استفاده صحیح از این تجهیزات نیازمند آشنایی با کاربردها و مشخصات آن‌ها است.

انواع سرنگ

سرنگ‌ها در انواع ساده، توبرکولین، لوئر اسلیپ، لوئرلاک یا سرپیچ دار، گاواژ و انسولین تولید می‌شوند که حجم‌ها و سرسوزن‌های متفاوت دارند. هر نوع دارو و تزریق نیاز به سرنگ با حجم مخصوص به خود دارد. 

سوزن مزوتراپی

از سوزن و سرسوزن مزوتراپی برای تزریقات زیر جلدی در مزوتراپی استفاده می‌شود و نوک بسیار باریکی دارد تا بیمار دردی حس نکند و نیاز به بی‌حسی نداشته باشد. انواع سرسوزن مزوتراپی بر اساس نوع مصرف و کاربرد عبارت‌اند از سرسوزن مزوتراپی مو، سرسوزن مزوتراپی صورت، سرسوزن مزوتراپی بدن و سرسوزن مزوتراپی سلولیت.

سوزن تزریق آندوسکوپی

این وسایل تزریقات برای تزریق دارو به دیواره روده و اعضای داخلی بدن به کار می‌روند و چندین بخش دارند. سوزن آندوسکوپی بر اساس معیارهایی مانند طرح، مواد اولیه ساخت، کاربرد و برند تولیدکننده به انواع متفاوتی تقسیم می‌شود. از ویژگی‌های آن باید به مواردی مانند انعطاف‌پذیری بالا و فراهم‌کردن امکان دسترسی آسان به نقاط مختلف بدن اشاره کنیم.

انواع وسایل تزریقات

انواع آنژیوکت

آنژیوکت از وسایل سرم و ازجمله وسایل تزریقات است و رنگ‌های مختلف دارد. این رنگ‌ها نشان‌دهنده گیج آن یا اندازه سرسوزن آن است که برای هر فرد باید اندازه مناسب آن را استفاده کرد. انواع آنژیوکت عبارت‌اند از:

 • آنژیوکت نارنجی یا آنژیوکت شماره ۱۴؛
 • آنژیوکت طوسی یا آنژیوکت شماره ۱۶؛
 • آنژیوکت سبز یا آنژیوکت شماره ۱۸؛
 • آنژیوکت صورتی یا آنژیوکت شماره ۲۰؛
 • آنژیوکت آبی یا آنژیوکت شماره ۲۲؛
 • آنژیوکت زرد یا آنژیوکت شماره ۲۴؛
 • آنژیوکت بنفش یا آنژیوکت شماره ۲۶.

اسکالپ وین

اسکالپ وین یا سرسوزن پروانه‌ای گونه‌ای از وسایل تزریقات است که برای تزریقات درون وریدی به کار می‌رود. برای گرفتن خون از این وسیله استفاده می‌شود. این تجهیزات پزشکی از یک لوله شفاف منعطف، یک سوزن زیرپوستی، دو بال انعطاف‌پذیر و یک اتصال‌دهنده تشکیل شده است.

ست سرم

این نوع از وسایل تزریقات از یک سر به سرم و از یک سر به بدن فرد وصل می‌شود و کمک می‌کند مایع سرم با سرعت قابل‌تنظیم وارد بدن بیمار گردد. امکان تنظیم‌کردن سرعت مایع انتقالی از بروز مشکلاتی مانند آسیب رسیدن به بافت محل تزریق جلوگیری می‌کند. از جمله اجزای تشکیل‌دهنده ست سرم می‌توانیم از مواردی مانند محفظه قطره، گیره غلتکی، گیره اسلاید و درگاه تزریق نام ببریم.

سه‌راهی آنژیوکت

اگر لازم باشد چند مایع به طور هم‌زمان به بدن بیمار تزریق شوند، باید از سه‌راهی آنژیوکت استفاده کنید. این وسیله به‌سادگی روی آنژیوکت نصب می‌شود و نشتی و حساسیت ایجاد نمی‌کند. این کالای طبی در دورنگ آبی و قرمز تولید می‌شود که رنگ آبی مخصوص تزریق به سیاهرگ و رنگ قرمز برای تزریق به سرخرگ است.

چسب تزریق

نام دیگر این چسب، چسب خون‌گیری است و برای پوشاندن محل تزریق به کار می‌رود تا از خونریزی جلوگیری کند و ضد حساسیت است. استفاده از چسپ تزریق در آزمایشگاه‌ها کاربرد زیادی دارد، از جمله جلوگیری از انتقال میکروب و آلودگی به بدن بیمار.

چسب آنژیوکت

این چسب برای ثابت نگه‌داشتن آنژیوکت در دست بیمار به کار می‌رود. شکل این چسب پروانه‌ای است و ایجاد حساسیت یا آلرژی نمی‌کند. برندهای فعال در زمینه فروش وسایل تزریقات، این محصول را در دو مدل شفاف و غیرشفاف تولید کرده و به‌صورت استریل و بهداشتی در بازار تجهیزات پزشکی عرضه می‌کنند. 

چسب حصیری

این نوع چسب خاصیت کشسانی بسیار بالایی دارد و از یک ‌لایه نازک پارچه با منافذ بسیار زیاد ساخته شده است. از این وسایل تزریقات و پانسمان برای ثابت نگه‌داشتن پانسمان استفاده می‌شود و حساسیت ایجاد نمی‌کند.

دستگاه رگ یاب

این دستگاه برای پیداکردن رگ افراد چاق و نوزادان و یا کسانی که رگ‌های آنها مشخص نیست، به کار می‌رود و از لامپ LED با طول‌موج و طیف خاص استفاده می‌کند. استفاده از این محصول به کادر درمان امکان می‌دهد تا به‌راحتی و در زمانی کوتاه رگ بیمار را پیدا کنند و از این طریق احتمال بروز درد و ناراحتی را کاهش دهند.

گارو

گارو تسمه و بندی است که در زمان گرفتن خون از رگ دست دور بازو پیچیده می‌شود تا با واردکردن فشار به رگ خون درون آن جمع شود و وارد سرنگ خون‌گیری گردد. این وسایل تزریقات که با نام‌های شریان‌بند و تورنیکه نیز شناخته می‌شوند، در سایزهای مختلفی تولید شده‌اند. درگذشته برای ساخت این محصول از متریال لاتکس بهره گرفته می‌شد که این موضوع احتمال بروز حساسیت‌های پوستی را به میزان قابل‌توجهی افزایش می‌داد. بااین‌حال امروزه برای تولید گارو از مواد ضد حساسیت و سازگار با پوست استفاده می‌کنند.

پنبه بهداشتی و پد الکلی

از مهم‌ترین وسایل تزریقات و پانسمان و وسایل سرم، پنبه و پد الکلی هستند که برای ضدعفونی‌کردن محل تزریق و جلوگیری از ورود آلودگی به بدن بیمار به کار می‌روند.

سیفتی باکس

این سطل مخصوص برای جمع‌آوری زباله‌های عفونی تزریقات استفاده می‌شود تا از انتشار آلودگی جلوگیری گردد. افزایش ایمنی این محیط‌ها از طریق نگهداری پسماندهای تیز و برنده‌ای مانند سوزن، سرنگ، تیغ‌های جراحی و شیشه‌ها از دیگر کاربردهای سیفتی باکس است.

میکروست

از رایج‌ترین کاربردهای میکروست می‌توانیم به مواردی مانند تزریق داروی رقیق‌شده به بیمار با سرعتی کنترل‌شده اشاره کنیم. استفاده از این وسایل تزریقات و تجهیزات پانسمان احتمال بروز مشکل هیپروولمی یا تزریق بیش از اندازه دارو را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد.

سوند یا کاتتر

سوند یا کاتتر به لوله‌ای باریک، توخالی و منعطف گفته می‌شود. این لوله به‌منظور جمع‌آوری ادرار درون مثانه قرار می‌گیرد. کمک به تسهیل تخلیه ادرار، گرفتن نمونه ادرار و سنجش میزان ادرار باقی‌مانده در مثانه بعضی از کاربردهای این محصول هستند.

کاندوم شیت

کاندوم شیت یکی دیگر از انواع سوند است که با نام سوند کاندومی یا سوند بیرونی نیز شناخته می‌شود. کاربرد اصلی این مدل کالا منتقل‌کردن ادرار به کیسه ادرار است. استفاده از این تجهیزات پزشکی در مقایسه با سوندهای عادی به‌مراتب آسان‌تر است و بیمار زمان نصب آن درد کمتری را حس می‌کند.

محلول ضدعفونی‌کننده

محلول ضدعفونی‌کننده از جمله وسایل تزریقات و پانسمان است که احتمال ایجاد عفونت در محل تزریق را به حداقل می‌رساند. وجود هرگونه زخم روی بدن امکان ورود آلودگی، جذب و تکثیر باکتری‌ها را افزایش می‌دهد. استفاده از این محصول باهدف جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی و انتقال آن‌ها به افراد دیگر است.

خرید وسایل تزریقات

قیمت وسایل تزریقات

وسایل تزریقات و پانسمان انواع بسیار متنوع و متعددی دارند و به همین علت قیمت آن‌ها متفاوت خواهد بود. مثلاً نوع سرنگ مصرفی و حجم آن یکی از عوامل مؤثر در تعیین قیمت وسایل تزریقات است. به‌این‌ترتیب هرچقدر که حجم سرنگ بیشتر باشد، قیمت آن نیز به‌تناسب بیشتر خواهد بود. برند سازنده محصول و کشور محل تولید نیز از دیگر عواملی محسوب می‌شوند که در تعیین قیمت وسایل تزریقات نقش دارند. بهتر است در زمان انتخاب کالاهای پزشکی، طبی و درمانی در وهله اول به بالابودن کیفیت و مرغوبیت این محصولات توجه داشته باشید و سپس به قیمت آن‌ها دقت کنید.

خرید وسایل تزریقات 

ازآنجاکه تزریقات بخش مهمی از فرایند درمان بیمار است، برای انجام آن باید از وسایل تزریقات مرغوب و باکیفیت بهره بگیرید. همچنین باید در نظر داشته باشید قرار است از این وسایل برای چه نوع تزریق و چه بیماری استفاده کنید تا اندازه درست را انتخاب نمایید. در نهایت خرید وسایل تزریقات و پانسمان از فروشگاه معتبر نکته حائز اهمیت دیگری است که سلامت شما را تضمین می‌نماید.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی طب تولید مرجعی معتبر در زمینه فروش اینترنتی وسایل تزریقات است که محصولات باکیفیت و دارای ضمانت را با هزینه‌ای کاملاً مناسب به متقاضیان عرضه می‌کند. از طریق مشاهده ادامه این صفحه می‌توانید با کالاهای طبی عرضه‌شده در این فروشگاه آنلاین آشنا شوید و نسبت به خرید وسایل تزریقات با بهترین قیمت اقدام نمایید.

سرسوزن سرسوزن

  سرسوزن

  قیمت 131٬500 ‎تومان

  سر سوزن تزریق

  قابل اتصال به انواع مختلف سرنگ ها

  دارای سایز های مختلف
  فروش به صورت بسته(۱۰۰ عددی)
  سرسوزن مزوتراپی حلما طب سرسوزن مزوتراپی حلما طب

   سرسوزن مزوتراپی حلما طب

   قیمت 1٬000 ‎تومان

   سرسوزن مزوتراپی helma Teb

   • گیج سوزن: 30 و 27 و 30
   • رنگ های زرد، قرمز و خاکستر
   • سوزن تیز با به‌کارگیری تکنولوژی تراش سه‌گانه
   • دارای پوشش سیلیکونی جهت کاهش سوزش و درد تزریق
   • دارای سوزن از جنس استیل ضدزنگ پزشکی
   • سَتَرون  شده با گاز اتیلن اکساید
   • تاریخ انقضا: 5 سال پس از تولید
   • ساخت کشور ایران

   فروش به‌صورت بسته ای ۳۰۰ تایی

   سیفتی باکس درب فشاری

    سیفتی باکس درب فشاری

    قیمت 33٬000 ‎تومان

    سیفتی باکس بیمارستانی درب فشاری

    بدنه محکم و غیرقابل نفوذ

    مناسب برای استفاده در بیمارستان ها و درمانگاه ها

    قطر درب مناسب جهت نگهداری سرنگ مصرف شده

    جلوگیری از انتشار عفونت‌های بیمارستانی

    محصول کشور ایران

    آنژیوکت آوا آنژیوکت آوا

     آنژیوکت آوا

     قیمت 5٬500 ‎تومان

     آنژیوکت AVA

     مناسب تزریق سیاهرگی دارو
     در رنگ ها و سایزهای مختلف
     دارای دریچه مخصوص تزریق دارو
     محصول کشور ایران
     تعداد در جعبه ۵۰ عدد
     تعداد در کارتن ۱۰۰۰ آنژیوکت
     سرسوزن مزوتراپی آوا Ava سرسوزن مزوتراپی آوا Ava

      سرسوزن مزوتراپی آوا Ava

      قیمت 300٬000 ‎تومان

      سرسوزن مزوتراپی آوا Ava

      • طول سوزن: 4 و 6 و 13 میلی‌متر
      • گیج سوزن: 30 و 27 و 29 و 25 و 32 و 31
      • طراحی و ساخته شده بر اساس استانداردهای بین المللی  ISO9626, ISO594, ISO6009, ISO7864 و استاندارد ملی ISIRI 3979
      • سوزن تیز با به‌کارگیری تکنولوژی تراش سه‌گانه
      • دارای پوشش سیلیکونی جهت کاهش سوزش و درد تزریق
      • دارای سوزن از جنس استیل ضدزنگ پزشکی
      • سَتَرون  شده با گاز اتیلن اکساید
      • تاریخ انقضا: 5 سال پس از تولید
      • ساخت کشور ایران
      سرسوزن مزوتراپی سرسوزن مزوتراپی

       سرسوزن مزوتراپی چینی

       قیمت 152٬000 ‎تومان

       مشخصات سرسوزن مزوتراپی چینی

       وزن: 0.01 کیلوگرم

       ابعاد: 0.01*2*8.5 سانتی متر

       دارای گیج 30 و31 میلی

       دارای پوشش سیلیکونی جهت کاهش سوزش ودرد تزریق

       غیر سمی وغیر تب زا

       در بسته 100 عددی عرضه میشود

       اسکالپ وین اسکالپ وین

        اسکالپ وین معمولی سوپا

        قیمت 233٬000 ‎تومان

        اسکالپ وین Supa

        سوزن مجهز به پوشش سیلیکونی
        دارای تیوب انعطاف‌پذیر
        از جنس PVC پزشکی
        بسته ۵۰ عددی
        تعداد در کارتن ۵۰۰ تا
        سرنگ انسولین یکپارچه G30 ده عددی حلما طب سرنگ انسولین یکپارچه G30 ده عددی حلما طب

         سرنگ انسولین یکپارچه G30 ده عددی حلما طب

         قیمت 3٬000 ‎تومان

         سرنگ انسولین یکپارچه G30 ده عددی HelmaTeb

         دارای یک محفظه، پیستون و سوزن

         سرنگی با یک سوزن کوچک

         جهت کاهش درد و برای تزریق به بافت زیرپوستی

         ساخت کشور ایران

         فروش به‌صورت بسته ۱۰۰ عددی

         سرنگ لوئرلاک 3 سی سی حلما طب گیج 23 سرنگ لوئرلاک 3 سی سی حلما طب گیج 23

          سرنگ لوئرلاک 3 سی سی حلما طب گیج 23

          قیمت 1٬700 ‎تومان

          سرنگ لوئرلاک 3 سی سی Helma گیج 23

          جلوگیری از نشت دارو یا درآمدن سرسوزن در هنگام تزریق

          بسته شدن سرسوزن به صورت چرخان بر روی سرنگ

          جلوگیری از باقی ماندن سرسوزن داخل بدن بیمار

          تعویض راحت سرسوزن در هنگام نیاز

          محصول کشور ایران

          فروش به‌صورت بسته ۴۰۰ تایی

          سرنگ لوئراسلیپ 5cc با سوزن 22 دو تکه سوپا سرنگ لوئراسلیپ 5cc با سوزن 22 دو تکه سوپا

           سرنگ لوئراسلیپ 5cc با سوزن 22 دو تکه سوپا

           قیمت 275٬000 ‎تومان

           سرنگ لوئراسلیپ 5cc با سوزن 22 دو تکه Supa

           • حجم 5 سی سی - لوئراسلیپ 
           • سر سوزن گیج 22
           • سازگاری بالا با بدن انسان
           • استریل با گاز اتیلن اکساید
           • سرسوزن سرنگ قابل تعویض
           • جنس بدنه از پلی پروپیلن پزشکی
           • فروش به صورت دایکات(۱۰۰ عددی)
           • تعداد در کارتن: ۱۰۰۰
           چسب آنژیوکت ام تی جی 6*8 بسته 100 عددی چسب آنژیوکت ام تی جی 6*8 بسته 100 عددی

            چسب آنژیوکت ام تی جی 6*8 بسته 100 عددی

            قیمت 210٬000 ‎تومان

            چسب آنژیوکت MTG سایز 6*8 بسته 100 عددی

            • استریل
            • ضد حساسیت
            • ضد آب
            • دارای پد جاذب
            • ابعاد 6*8 سانتی‌متر
            • قدرت چسبندگی مناسب
            • عدم تعریق و تورم پوست
            • بسته بندی 100 عددی
            ست سرم رنگی سوپا ست سرم رنگی سوپا

             ست سرم رنگی سوپا

             قیمت 297٬000 ‎تومان

             ست سرم رنگی Supa

             مناسب داروهای حساس به نور 
             دارای لوله ی انعطاف‌پذیر
             دارای شیر غلطکی
             محصول کشور ایران
             فروش به‌صورت دایکات(۱۵ عددی)
             ست سرم سوپا ست سرم سوپا

              ست سرم ساده سوپا

              قیمت 271٬700 ‎تومان

              ست سرم Supa

              مجهز به اتاقک چکه شفاف
              دارای لوله ی انعطاف‌پذیر
              مجهز به شیر غلطکی
              محصول کشور ایران
              فروش به صورت دایکات ۱۸ عددی
              سه راهی آنژیوکت

               سه راهی آنژیوکت سوپا

               قیمت 240٬000 ‎تومان

               سه راهی آنژیوکت Supa

               امکان انتقال چند مایع به طور همزمان
               کاهش زمان و هزینه درمان
               بهبود کیفیت زندگی بیماران
               بدون نشتی
               بدون ایجاد حباب هوا در مایع
               استفاده ساده
               فروش به صورت بسته ۲۸ تایی
               سرنگ گاواژ سرنگ گاواژ

                سرنگ گاواژ

                قیمت 15٬000 ‎تومان

                سرنگ گاواژ

                • مناسب تغذیه از راه دهان
                • قابل اتصال به سوند تغذیه

                سرنگ معمولی حجم 60CC

                 سرنگ معمولی حجم 60CC

                 قیمت 15٬000 ‎تومان

                 سرنگ معمولی حجم 60CC

                 • مناسب تزریق انواع داروها
                 • استریل شده

                 سرنگ لوئرلاک 3 سی سی آوا سرنگ لوئرلاک 3 سی سی آوا

                  سرنگ لوئرلاک 3 سی سی آوا

                  قیمت 2٬200 ‎تومان

                  سرنگ لوئرلاک 3 سی سی AVA

                  بسته شدن سرسوزن به صورت چرخان بر روی سرنگ

                  جلوگیری از نشت دارو یا درآمدن سرسوزن در هنگام تزریق

                  جلوگیری از باقی ماندن سرسوزن داخل بدن بیمار

                  تعویض راحت سرسوزن در هنگام نیاز

                  تعداد در کارتن: ۲۰ جعبه ۱۰۰ تایی - ۲۰۰۰ سرنگ

                  سرنگ لوئرلاک 5 سی سی آوا سرنگ لوئرلاک 5 سی سی آوا

                   سرنگ لوئرلاک 5 سی سی آوا

                   قیمت 2٬300 ‎تومان

                   سرنگ لوئرلاک 5 سی سی AVA

                   بسته شدن سرسوزن به صورت چرخان بر روی سرنگ

                   جلوگیری از نشت دارو یا درآمدن سرسوزن در هنگام تزریق

                   جلوگیری از باقی ماندن سرسوزن داخل بدن بیمار

                   تعویض راحت سرسوزن در هنگام نیاز

                   محصول کشور ایران

                   تعداد در هر کارتن: ۱۰ جعبه ۱۰۰۰ سرنگ