جستجوی پیشرفته

دسته بندی ها

تنظیم مجدد فیلتر

نام برند

قیمت

750٬000 ‎تومان - 11٬792٬000 ‎تومان

انتخاب مدل

دسته بندی های مجله

مجله پزشکی طب تولید

بالابر بیمار

مشخصات ، خرید و قیمت بالابر بیمار

به وسیله ای که برای نقل و انتقال بیمار از جایی به جای دیگر استفاده می کنند، بالابر گفته می شود. لازم به ذکر است که این جابجایی تنها در مسافت و یا ارتفاع محدودی امکان پذیر میباشد.این دستگاه برای بیماران کم توان و یا ناتوان جسمی بسیار پرکاربرد است. از آن میتوان برای انتقال بیمار از روی تخت به ویلچر و یا بلعکس، همچنین انتقال وی از روی ویلچر به ماشین و...بهره گرفت. طبیعتا انتقال بدون بالابر برقی، در چنین شرایطی بسیار مشکل و طاقت فرسا خواهد بود.این دستگاه انواع مختلف متحرک، پایه دار و سقفی دارد که در مکان های مختلفی قابل استفاده هستند. شما میتوانید برای خرید تضمینی، از طریق طب تولید اقدام نمایید.

بالابر بیمار فراتک مدل L180 بالابر بیمار فراتک مدل L180

  بالابر بیمار فراتک مدل L180

  بالابر بیمار فراتک مدل L180

  دستگاه لیفت حمل و جابجایی بالابر بیمار فراتک مدل L180 دارای وزن دستگاه 50 کیلوگرم، وزن قابل حمل حداکثر 150 کیلوگرم، توان جک 8000 نیوتن و کنترل جداگانه و قابلیت تنظیم زاویه پایه ها و قابلیت جمع شدن کامل جهت جابجایی را دارا می باشد.

  جلیقه بالابر بیمار فراتک جلیقه بالابر بیمار فراتک

   جلیقه بالابر بیمار فراتک

   جلیقه بالابر بیمار فراتک

   جلیقه بالابر بیمار فراتک قابل استفاده و تهیه به صورت یدکی برای انواع بالابر های بیمار بوده و دارای دو نوع ایستا و زیرنشیمنی می باشد.

   بالابر برقی بیمار Faratech پرسونال بالابر برقی بیمار Faratech پرسونال

    بالابر برقی بیمار Faratech پرسونال

    بالابر برقی بیمار فراتک پرسونال

    دستگاه بالابر برقی بیمار فراتک پرسونال قابلیت جابجایی از روی تخت به روی ویلچر و یا برعکس را برای بیماران کم توان و ناتوان و همچنین سالمندان فراهم می سازد.بالابر برقی پرسونال فراتک با دارا بودن جک 6000 نیوتنی قابلیت جابجایی بیمار تا وزن حداکثر 150 کیلوگرم را دارد.
    بالابر بیمار KSPMed مدل PLK 140CT بالابر بیمار KSPMed مدل PLK 140CT

     بالابر بیمار KSPMed مدل PLK 140CT

     بالابر بیمار KSPMed مدل PLK 140CT

     • قابلیت تحمل وزن: 140 کیلوگرم برای نوع 6000 نیوتن یک جکه و 180 کیلوگرم برای نوع 8000 نیوتن یک جکه
     • قابل استفاده برای بیماران فاقد توانایی حرکتی و جانبازان، جهت جابجایی بیمار از تخت و روی زمین به ویلچر، صندلی و برعکس و استفاده برای حمام و توالت و ویژگی منحصر به فرد جهت قرار دادن بیمار داخل خودرو.
     • تفاوت اصلی این بالابر با بالابر بیمار کی اس پی PLK 140EF، ابعاد کوچکتر آن است
     • قابلیت جمع شدن به طور کامل جهت حمل و نقل دستگاه که در حالت جمع شده در صندوق عقب همه ی خودروها جا شده و براحتی قابل حمل و نقل بوده و در مسافرت ها نیز قابل استفاده است