جستجوی پیشرفته

دسته بندی ها

تنظیم مجدد فیلتر

نام برند

قیمت

0 ‎تومان - 950٬000 ‎تومان

انتخاب مدل

دسته بندی های مجله

مجله پزشکی طب تولید

واکر

مشخصات ، قیمت و خرید واکر

به وسیله ای که برای حفظ تعادل افراد ناتوان که در ناحیه پا و لگن دچار آسیب جدی شده اند، کاربرد دارد "واکر" میگویند که نسبت به عصا ایستایی بیشتری دارد.به طور کلی سالمندانی که توانایی راه رفتن نداشته و یا افرادی که پس از انجام عمل جراحی، قادر به راه رفتن نمیباشند، برای کسب بهبودی، خرید واکر به آنها توصیه میشود. این محصول به عنوان یک تکیه گاه مستحکم، موجب ایستادن و راه رفتن آنها میشود.دارا بودن برخی از آپشن ها، در قیمت واکر بسیار تاثیرگذار است. مثلا بعضی از واکرها تا میشوند و حمل و نقل را آسان میکنند. برخی دیگر دارای دو یا چهار تایر هستند و گاهی از یک سبد برای حمل وسایل یا صندلی برای نشستن برخودار هستند.

واکر ساده تاشو واکر ساده تاشو

  واکر ساده تاشو

  واکر ساده تاشو

  واکر ساده تاشو دارای دستگیره ها از جنس استیل ضد لغزش، تحمل وزن تا 150 کیلو گرم، وزن واکر: 2.5 کیلو گرم، ارتفاع: قابل تنظیم از 73 تا 93 سانتیمتر.

  واکر چرخدار Kaiyang واکر چرخدار Kaiyang

   واکر چرخدار Kaiyang

   واکر چرخدار Kaiyang

   واکر چرخدار Kaiyang ، تاشو برای حمل و جابجایی اسان (بدون نیاز به جدا نمودن سبد)، ظرفیت تحمل وزن تا 120 کیلوگرم، ابعاد نشیمنگاه: 33 (عرض)* 31 (طول) سانتیمتر.

   واکر چرخ دار ایران بهکار

    واکر چرخ دار ایران بهکار

    واکر چرخ دار ایران بهکار

    واکر چهارچرخ با ساختار بسیار راحت و ارگونومیک دارای سبد و نشیمنگاه به همراه ترمز دستی با ساختار بدنه آلومینیوم محکم و سبک.